Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 2, 3 i 7 dostaną w tym roku wersje PS5 i Xbox Series X/S

Nowości za darmo - także na PC.

Capcom ogłosił, że odświeżone odsłony Resident Evil 2 i 3, a także RE7, otrzymają w tym roku ulepszenia przygotowane z myślą o konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Nie podano konkretnej daty - lub dat - lecz mowa o ray tracingu, wyższej liczbie klatek na sekundę, dźwięku 3D oraz - na sprzęcie Sony - obsłudze unikatowych możliwości pada DualSense.

Posiadacze wszystkich trzech wymienionych pozycji w wersjach PlayStation 4 oraz Xbox One odbiorą nowe odsłony bez dodatkowych opłat. Co więcej, usprawnienia trafią także na PC, w ramach darmowej aktualizacji.

Remake Resident Evil 2 ukazał się w 2019 roku i błyskawicznie zdobył sporą popularność oraz wysokie oceny, co bez wątpienia skłoniło Capcom do kontynuowania prac. Odświeżone RE3 ukazało się już rok później.

W przypadku Resident Evil 7 nie mówimy oczywiście o powrocie klasyka sprzed lat, lecz o grze z 2017 roku, która - po pięciu „słabszych” latach - przywróciła legendarną serię horrorów do świadomości graczy.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze