Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 2 - klucz trefl, kotłownia

Miejsce odnalezienia zielonego klucza w kampanii Leona.

W pierwszej części Resident Evil 2, podczas zwiedzania komisariatu oraz podziemnych terenów, natkniesz się na drzwi zamykane na różne rodzaje kluczy.

Każdy z nich jest związany z innym, karcianym kolorem. I tak w grze można odnaleźć:

Poniżej przedstawiamy sposób zdobycia ostatniego z nich. Umożliwia on otworzenie różnych przejść, których zamki posiadają taki kształt i są w kolorze zielonym. Jest on niezbędny między innymi do otworzenia archiwum w południowo zachodniej części komisariatu na parterze i zdobycia w ten sposób dźwigni do lewarka w bibliotece.

Klucz trefl zdobywasz w dalszej części gry związanej z komisariatem, a konkretnie po przejściu przez podziemny parking i dotarciu do wschodniej części komisariatu.

Kiedy się tam znajdziesz udaj się na dach i zejdź na dół po drabinie. Teraz wystarczy udać się do znajdującej się na dole kotłowni, rozprawić się z kilkoma zombie i przejść do bezpiecznego pomieszczenia. Klucz będzie znajdował się na tablicy (1).


Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze