Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - farma szczurów, Vermin Nest: jak zbudować

Własna hodowla szczurów do rzemiosła.

Szczury są stworzeniami, na które możesz natrafić w trakcie rozgrywki w V Rising. Są o tyle przydatne, że bez nich nie stworzysz podstawowych przedmiotów leczniczych. Z te strony dowiesz się jak założyć własną hodowlę by nie musieć szukać ich po całej mapie.

By stworzyć farmę szczurów, otwórz ekran budowy za pomocą klawisza B. Z zakładki Refinement wybierz Vermin Nest (1) i ustaw w dowolnym miejscu na terenie swojej bazy.

Potem wejdź w interakcję z budynkiem. W okno Input umieść dwa surowce (2) - Plant Fibre i Bone, w obu przypadkach po 12 sztuk. Teraz poczekaj kilkanaście sekund, by wytworzył się szczur (Rat).

Szczurów nie zbierzesz z okienka Output, jak w przypadku większości budynków produkcyjnych - będzie on po prostu biegał wolno (3) dookoła budynku. Zbliż się do niego i wejdź z nim w interakcję jak z dowolnym innym przedmiotem, by zebrać go do plecaka.

Pamiętaj, by regularnie uzupełniać zasób kości (Bone) i włókien (Plant Fibre) w budynku, byś w każdej chwili miał pod ręką przynajmniej kilka szczurów. Dzięki temu będziesz mógł bez problemu wytwarzać na przykład przedmioty lecznicze. Nie przeholuj jednak z ilością - nie chcesz mieć dziesiątek szczurów błąkających się po twojej bazie.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - copper: gdzie znaleźć miedź

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze