Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - Greater Blood Essence: jak zdobyć większą esencję krwi

Sposoby na wytworzenie Greater Blood Essence.

W trakcie rozbudowy swojej bazy w V Rising prędzej czy później trafisz na ścianę - do dalszego rozwoju braknie ci Greater Blood Essence. W jaki sposób pozyskać te przedmioty i czego będziesz do tego celu potrzebował? Wyjaśniamy na niniejszej stronie.

Greater Blood Essence najłatwiej jest wytworzyć samodzielnie. Dasz radę co prawda pozyskać go z wrogów, ale jest to czasochłonne i daje kiepskie rezultaty. By je wytworzyć, wejdź w interakcję z Blood Press (1).

W niewielkim oknie znajdziesz listę receptur, które możesz wytworzyć. Z pewnością przetwarzałeś już szczury na krwawe esencje, w tym momencie interesuje cię jednak trzecia pozycja (2).

Pozwala ona przetworzyć cztery sztuki Unsullied Heart na jedną sztukę Greater Blood Essence. Jeśli jeszcze nie masz tego wariantu serca, zajrzyj na stronę Unsullied Heart: jak zdobyć czyste serce gdzie opisujemy cały proces.

Po zdobyciu wspomnianych czterech sztuk serca, umieść je w sekcji Input (3) i odczekaj trochę ponad dwie minuty. Po tym czasie, w części Output (4) pojawi się jedna sztuka Greater Blood Essence.

Alternatywnie możesz także wykorzystać piąty w kolejności przepis, który pozwoli ci przerobić dwieście sztuk Blood Essence na jedną Greater Blood Essence, ale jest to receptura, którą odblokujesz dopiero po pokonaniu wysokopoziomowego wroga - do tego czasu będziesz miał już nadmiar tego surowca.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - Unsullied Heart: jak zdobyć czyste serce

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

V Rising

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze