Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - Unsullied Heart - jak zdobyć czyste serce

Sposoby na pozyskanie nieskalanego serca do rzemiosła.

Unsullied Heart to drugi - po Tainted Heart - typ serca, które zdobyć możesz w V Rising. O ile poprzednie było opcjonalne, to musisz pozyskać, inaczej nie będziesz w stanie rozbudowywać dalej swojej bazy. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Unsullied Heart (1) wypada na tej samej zasadzie co Tainted Heart, z tym, że musisz eliminować potężniejszych wrogów. Warto trzymać się tutaj kilku wytycznych i skupić się na następujących wrogach:

  • Przeciwnicy o poziomie 30+ - mają dość sporą szansę na upuszczenie tego przedmiotu, szczególnie w przypadku imiennych wrogów;
  • Wrogowie eliminowani w ramach V Blood - ci, na których zapolujesz dzięki krwawemu ołtarzowi mają 100% szansę na upuszczenie tego przedmiotu. Wymogiem jest ponownie ich poziom - staraj się szukać tych z poziomem 30+.

Trzymając się tych dwóch prostych zasad będziesz w stanie bez problemu pozyskać przynajmniej kilka sztuk tego serca. Do czego będziesz go potrzebował? Na przykład w stworzenia Greater Blood Essence. W tym celu wejdź w interakcję z Blood Press (2) i umieść w okno Input (3) cztery sztuki Unsullied Heart.

Poczekaj teraz trochę ponad dwie minuty, by w sekcji Output (4) pojawiła się jedna sztuka Greater Blood Essence. Przedmiot ten możesz oczywiście tworzyć także za pomocą zwykłych esencji krwi - Blood Essence. W tym wypadku będziesz ich jednak potrzebował aż 200.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - Tainted Heart: jak zdobyć splugawione serce

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze