Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising także po polsku. Twórcy po cichu dodali nową wersję językową

Wampiry w zlokalizowanym wydaniu.

V Rising to niezależny hit, który dotychczas sprzedał się w dwóch milionach egzemplarzy. Okazuje się, że gra otrzymała polską wersję.

Do niedawna produkcja dostępna była w różnych wydaniach językowych, wśród których brakowało polskiego. W ubiegłym tygodniu, bez większego rozgłosu, autorzy wprowadzili jednak lokalizację na nasz język.

Przygotowana przez studio Stunlock aktualizacja wprowadziła polską wersję w formie przetłumaczonych napisów. Równolegle gra otrzymała też edycje węgierską, włoską, japońską, koreańską, rosyjską i turecką.

V Rising cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, choć produkcja dostępna jest na razie tylko na PC i to w ramach wczesnego dostępu. Gracze wcielają się w wybudzonego po setkach lat wampira, który musi unikać światła słonecznego. W toku zabawy zajmują się między innymi budową zamczyska i atakowaniem pobliskich wiosek.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

V Rising

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze