Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Popularny indyk wkrótce zdrożeje. Nowa cena oddaje „pełną wartość” tytułu

Po dwóch latach we wczesnym dostępie.

Jeśli jeszcze nie kupiliście V Rising, czyli jednego z niezależnych hitów 2022 roku, to macie ostatnią okazję, aby nabyć tytuł po dotychczasowej cenie. Twórcy ogłosili, że wraz z wydaniem pełnej wersji za produkcję trzeba będzie zapłacić więcej.

Chociaż decyzja nie będzie zaskoczeniem dla tych, którzy śledzili rozwój gry i komunikaty deweloperów od początku istnienia projektu - zwiększenie ceny rozważano już w okolicach premiery we wczesnym dostępie - to zapewne wielu graczy liczyło, że ustalona dotychczas kwota pozostanie bez zmian.

Po dwóch latach we wczesnym dostępie, pięciu latach rozwoju w ogóle oraz dokonaniu znaczących postępów w kształcie tytułu, cena zostanie zwiększona, aby oddać pełną wartość produkcji. Szczęśliwie docieramy do wydania pełnej wersji 1.0 gry V Rising, która pojawi się 8 maja i będzie zawierać kolejną dużą aktualizację, dopełniającą wampirze doświadczenie” - napisali twórcy w informacji na blogu gry.

Nowa aktualizacja to crossover z kultową Castlevanią.Zobacz na YouTube

Obecnie cena gry na Steamie wynosi 19,99 euro, a w polskiej wersji serwisu 71,99 złotych. Od 5 maja za produkcję trzeba będzie zapłacić już 34,99 euro, czyli około 140 złotych. Jednocześnie ceny wszystkich wydanych do tej pory DLC pozostają bez zmian i dalej będą dostępne do zakupu po wydaniu pełnej wersji - nawet kojarzący się typowo z grami Early Access zestaw Pakietu Fundatora.

Wspomniana duża aktualizacja, która pojawi się w dniu właściwej premiery, nosi tytuł Legacy of Castlevania i dodaje do gry przedmioty oraz postacie inspirowane kultową serią platformówek akcji od Konami. W grze pojawi się znany z oryginału łowca wampirów Simon Belmont - gracze będą musieli go pokonać, aby zyskać nowe uzbrojenie oraz umiejętności. Jednocześnie do sprzedaży trafi pakiet tematycznych przedmiotów kosmetycznych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

V Rising

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze