Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy V Rising zwalniają tempo aktualizacji. Sprzedano 1,5 mln egzemplarzy

Nabierają sił do dalszych prac.

Twórcy V Rising podzielili się planami na najbliższą przyszłość, zapowiadając spowolnienie tempa aktualizacji. Pochwalono się także najnowszymi wynikami sprzedaży - już ponad 1,5 mln egzemplarzy.

Jeśli mowa o pierwszej kwestii, wieści nie są do końca złe. Deweloperzy wyjaśniają, że chcą po prostu odpocząć nieco po wyczerpującym okresie premierowym, by wkrótce wrócić do pracy ze zdwojoną siłą.

„Wykonujemy krok wstecz, by móc wyskoczyć do przodu. Odświeżamy siły, by rozpocząć kolejny etap przygody z niezmąconą siłą” - czytamy w aktualizacji na stronie studia Stunlock. „Po tym okresie wrócimy z pełną prędkością, przynosząc nowe, mroczne pomysły na jesień - i dalej.”

Obecnie szczegóły są skąpe, lecz mowa o wszystkich podstawowych atrakcjach: więcej broni, skarbów, czarów, wyzwań, terenów do eksploracji i elementów do rozbudowy zamczyska.

Fani najwyraźniej przyjęli wiadomość z optymizmem, ponieważ wkrótce po jej publikacji pochwalono się, że sprzedaż V Rising przekroczyła 1,5 mln egzemplarzy. Warto dodać, że produkcja ukazał się dopiero 17 maja, więc wynik osiągnięto w zaledwie dwa tygodnie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze