Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - Tainted Heart: jak zdobyć splugawione serce

Kluczowy przedmiot do tworzenia esencji krwi.

Wrogowie w V RIsing upuszczają dziesiątki różnorakich przedmiotów, które wykorzystasz dalej w rzemiośle, by przetworzyć je na inne rzeczy. Jest wśród nich inny, którego posiadanie nie jest obowiązkowe, lecz które przyspieszy twój progres. Tym przedmiotem jest Tainted Heart.

Splugawione serce - Tainted Heart (1) - to przedmiot, który zdobędziesz z niektórych wrogów. W większości przypadków upuszczać będą go niedźwiedzie (2) lub wrogowie o unikalnych imionach. Prawie zawsze upuszczą je także przeciwnicy, których wytropisz za pomocą krwawego ołtarza.

Do czego możesz wykorzystać ten przedmiot? Jednym z głównych zastosowań jest pozyskiwanie dużych ilości krawych esencji. W tym celu wejdź w interakcję z budynkiem Blood Press (3).

Jeśli umieścisz w sekcji Input (4) jedną sztukę Tainted Heart, po krótkiej chwili w części Output (5) otrzymasz aż 60 sztuk krwawych esencji (Blood Essence). Pozwoli ci to bez większych problemów zasilać serce bazy - możesz też wykorzystać te przedmioty do dalszego rzemiosła.

Ze zdobywaniem Tainted Heart nie ma żadnej reguły - czasami możesz nie zebrać żadnej sztuki przez 10 minut eliminowania wrogów, by potem zebrać kilka serc z rzędu. Najlepiej po prostu dokładnie rozglądaj się po eliminacji przeciwników - serca mają czerwone zabarwienie, łatwo je wiec wypatrzeć na ziemi.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - ekwipunek: jak powiększyć plecak

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

V Rising

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze