Skip to main content

V Rising - Gem Dust: proch z kamieni szlachetnych, jak zdobyć

Sposoby na pozyskanie Gem Dust.

Gem Dust to jeden z surowców w V Rising, który będzie wymagany do tworzenia bardziej zaawansowanych przedmiotów, w szczególności biżuterii. Skąd jednak go wziąć i czy da się go w prosty sposób wytwarzać w bazie?

Gem Dust (1) wypada z przeciwników o wyższym poziomie, tj. 30+. Do ich pokonania będziesz potrzebował jednak dość dobrego sprzętu, więc jest to dość kiepski sposób na pozyskiwanie tego surowca.

Zamiast tego możesz wykorzystać jeden z obiektów w bazie - The Devourer (2). Służy on do przetwarzania niepotrzebnych przedmiotów na prostsze składniki.

Wejdź z nim w interakcję, a następnie w pole Input (3) umieść kamień szlachetny najgorszej jakości, którą posiadasz - będzie miał przedrostek Crude (4). Z każdego tego typu kamienia otrzymasz 4 sztuki Gem Dust, które po krótkiej chwili pojawią się w sekcji Output.

Jest to zdecydowanie najprostszy i najszybszy sposób pozyskiwania tego cennego prochu. Kamienie szlachetne są bardzo łatwe do pozyskania, szczególnie w ich najgorszej formie (wspomniany przedrostek Crude).

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - Greater Blood Essence: jak zdobyć większą esencję krwi

Zobacz także