Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - skarby i zdjęcia: rozdział 5 (Wielka bitwa)

Sekrety i znajdźki piątego rozdziału.

Na tej stronie możesz zapoznać się z pomocą odnośnie sekretów piątego rozdziału. Będą to, klasycznie już, miejsca do sfotografowania oraz różnego typu skarby do znalezienia. Piąty rodzaj nie obfituje zbyt mocno w znajdźki.

W rozdziale Wielka bitwa możemy zatem wykonać tylko cztery zdjęcia oraz znaleźć sześć skarbów. Poniżej znajdziesz pomoc do każdego miejsca tego typu.


Zdjęcia - rozdział 5

Zdjęcie #15 - niedługo po rozpoczęciu tego rozdziału będziesz mógł użyć liny nad wielką przepaścią. Nieco dalej wespniesz się na skalne podwyższenie, skąd będziesz mógł wykonać przepiękną fotografię dla wielkich posągów rzeźbionych w skale.


Zdjęcie #16 - fotografię oszałamiającego widoku będziesz mógł wykonać ze szczytu jednej z wielkich figur wyrzeźbionych w skale.


Zdjęcie #17 - przedostatnie zdjęcie w tym rozdziale będziesz mógł wykonać po opuszczeniu się na linie do wnętrza skały. Na jednej ze skał z czerwonymi kwiatami będziesz mógł wykonać piękną fotografię.


Zdjęcie #18 - gdy zauważysz wielki, okrągły mechanizm otwierający olbrzymie wrota, nie wykonuj na nim interakcji. Zamiast tego obróć się i na rozwidleniu skręć w prawo, aby dotrzeć na skraj urwiska, skąd będziesz mógł wykonać ostatnią fotografię rzeźbom wydrążonym w skale.


Skarby - rozdział 5

Skarb #31 - niedługo po rozpoczęciu rozdziału i zauważeniu wielkich wodospadów przed sobą, skręć w lewo i dojdź na sam koniec urwiska. Znajdziesz tam skarb. Jest to Pudełko na herbatę z paduku.


Skarb #32 - zaraz po wykonaniu pierwszej fotografii w tym rozdziale odwróć się i wskocz na gzyms i porowatą ścianę. Gdy wdrapiesz się na samą górę, zeskocz na niższą półkę z prawej, a znajdziesz tam skarb przy rzeźbie w ścianie. Jest to Grawerowany dzban.


Skarb #33 - ten sekret odnajdziesz po opuszczeniu się na linie do wnętrza skały. Po przeskoczeniu z platformy z czerwonymi kwiatami udaj się we wskazany na poniższym obrazku narożnik, gdyż właśni tam znajduje się opisywany skarb. Jest to Podstawa sziszy w stylu Bidri.


Skarb #34 - po przedostaniu się przez wąskie korytarze ruin znajdziesz się w pomieszczeniu pełnym szkieletów. Od razu po wejściu do środka skręć w lewo, gdyż właśnie tam, za stertą kości, znajduje się skarb. Są to Zęby z kości słoniowej na złotej podstawce.


Skarb #35 - po przeciśnięciu się przez bardzo wąską szczelinę dotrzesz do większej komnaty z dwoma płonącymi gniazdami. Tuż za nimi skręć w lewo i dotrzyj na sam koniec ścieżki, gdzie znajdziesz kolejny sekret. Jest to Manuskrypt z liści palmowych.Skarb #36 - po ucieczce przed Asavem, który będzie ostrzeliwać cię ze swojego opancerzonego samochodu, wyważysz wraz z Nadine wielkie wrota. Gdy runiesz poziom niżej, skręć w prawo i spójrz w tamtejszy narożnik. Skrywa on ostatni skarb tego rozdziału. Jest to Zakrzywiony handżar.

Komentarze

More On Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Najnowsze artykuły