Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolekcja Uncharted trafi na PC? Obrazek rozbudził oczekiwania graczy

Zestaw pięciu części serii.
  • W internecie krąży obrazek zapowiadający kolekcję Uncharted na PC
  • Nie wiadomo, czy grafika jest autentyczna, ale rozbudziła nadzieje fanów
  • Według ilustracji, wersja komputerowa miałaby zostać zapowiedziana wkrótce

Opublikowana przez internautów fotografia sugeruje, że na PC zmierza kolekcja gier z serii Uncharted. Nie jest jasne, czy grafika jest prawdziwa, ale rozbudziła oczekiwania graczy.

Zdjęcie przedstawia ekran monitora z wpisem pochodzącym podobno z oficjalnego profilu PlayStation na Twitterze. Według treści, wspomniany zestaw pojawi się na komputerach osobistych 7 grudnia - na Steamie i w Epic Games Store.

Z dołączonej do wiadomości grafiki wynika, że w skład Uncharted The Naughty Dog PC Collection wejdzie pięć gier - Drake's Fortune, Pośród złodziei, Oszustwo Drake'a, Kres złodzieja i Zaginione dziedzictwo.

Źródło: 4chan/Resetera

Na obrazku widnieje też logo Nixxes, a więc studia przejętego niedawno przez Sony - zespół specjalizuje się właśnie w przenoszeniu produkcji na komputery. Do zapowiedzi pakietu miałoby dojść 6 września, ponieważ na ten dzień zaplanowano ponoć publikację wpisu PlayStation.

Fotografię najpierw opublikowano na forum 4chan, a później na Reseterze, skąd zdjęcie rozpowszechniły inne serwisy. Nie wiadomo jednak, czy ilustracja jest autentyczna - niektórzy zwracają uwagę, że wygląda niczym fotomontaż.

O ile jednak grafika może okazać się nieprawdziwa, wydaje się, że pojawienie się gier z serii Uncharted na PC to kwestia czasu. Jakiś czas temu Sony otwarcie przyznało bowiem, że chce wydać czwartą część cyklu na komputerach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły