Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolekcja Uncharted trafi na PC? Obrazek rozbudził oczekiwania graczy

Zestaw pięciu części serii.

  • W internecie krąży obrazek zapowiadający kolekcję Uncharted na PC
  • Nie wiadomo, czy grafika jest autentyczna, ale rozbudziła nadzieje fanów
  • Według ilustracji, wersja komputerowa miałaby zostać zapowiedziana wkrótce

Opublikowana przez internautów fotografia sugeruje, że na PC zmierza kolekcja gier z serii Uncharted. Nie jest jasne, czy grafika jest prawdziwa, ale rozbudziła oczekiwania graczy.

Zdjęcie przedstawia ekran monitora z wpisem pochodzącym podobno z oficjalnego profilu PlayStation na Twitterze. Według treści, wspomniany zestaw pojawi się na komputerach osobistych 7 grudnia - na Steamie i w Epic Games Store.

Z dołączonej do wiadomości grafiki wynika, że w skład Uncharted The Naughty Dog PC Collection wejdzie pięć gier - Drake's Fortune, Pośród złodziei, Oszustwo Drake'a, Kres złodzieja i Zaginione dziedzictwo.

Źródło: 4chan/Resetera

Na obrazku widnieje też logo Nixxes, a więc studia przejętego niedawno przez Sony - zespół specjalizuje się właśnie w przenoszeniu produkcji na komputery. Do zapowiedzi pakietu miałoby dojść 6 września, ponieważ na ten dzień zaplanowano ponoć publikację wpisu PlayStation.

Fotografię najpierw opublikowano na forum 4chan, a później na Reseterze, skąd zdjęcie rozpowszechniły inne serwisy. Nie wiadomo jednak, czy ilustracja jest autentyczna - niektórzy zwracają uwagę, że wygląda niczym fotomontaż.

O ile jednak grafika może okazać się nieprawdziwa, wydaje się, że pojawienie się gier z serii Uncharted na PC to kwestia czasu. Jakiś czas temu Sony otwarcie przyznało bowiem, że chce wydać czwartą część cyklu na komputerach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
See 1 more
Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze