Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony usunęło Uncharted 4 i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo z PS Store

Przed premierą zremasterowanej Kolekcji Dziedzictwa Złodziei.

Samodzielne wersje Uncharted 4 oraz dodatku Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na PS4 nie są już dostępne w PlayStation Store. Sony usunęło produkcje po wczorajszej zapowiedzi, że Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei - pakiet remasterów wspomnianych tytułów - ukaże się 28 stycznia.

Osoby posiadające Uncharted 4: Kres Złodzieja, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo lub cyfrowy zestaw łączący obie te produkcje na PlayStation 4 mogą zdecydować się na aktualizację do przeznaczonej na PS5 wersji Kolekcja Dziedzictwo Złodziei w cenie 10 euro, jednak teraz, gdy oryginały zniknęły z cyfrowego sklepu, jest to utrudnione.

Cyfrowy pakiet łączący Uncharted 4 i Zaginione Dziedzictwo to jedyna wersja gry na PS4, która pozostała w PS Store

W przypadku braku oryginalnych wydań w bibliotece, jedyną alternatywą dla kupienia Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PS5 za 219 zł, jest teraz nabycie cyfrowego pakietu Uncharted 4 + Zaginione Dziedzictwo za 169 zł, a następnie dopłacenie 10 euro (ok. 45 zł) za upgrade do remasterów na PS5.

Jest też oczywiście opcja zdobycia fizycznych wydań Uncharted 4 lub Zaginionego Dziedzictwa, jednak jest ona dostępna tylko dla posiadaczy PlayStation 5 z napędem na dysk. W tym przypadku do gry w remastery wymagane jest włożenie płyty do konsoli.

Przypominamy, że osoby, które odebrały Uncharted 4 w ramach subskrypcji PS Plus, nie kwalifikują się do płatnej aktualizacji.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze