Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 4 na PC i PS5 bez trybu sieciowego - sugeruje ESRB

Tylko kampania fabularna?

Eksperci z amerykańskiego ESRB przyznali kategorię wiekową Uncharted: Legacy of Thieves Collection, czyli zmierzającej na PC i PS5 kolekcji dwóch gier z cyklu. Opis pakietu ujawnia, że w jednej z produkcji zabraknie dostępnego w oryginale trybu sieciowego.

W skład zestawu wejdą Uncharted 4: Kres złodzieja i samodzielny dodatek Zaginione Dziedzictwo. Oryginalna wersja pierwszej z pozycji oferuje multiplayer, do którego dostęp mają też nabywcy dodatku.

Teraz okazuje się, że w edycji z kolekcji zabraknie modułu wieloosobowego. Opis pakietu w bazie ESRB ujawnia bowiem, że pozbawiony będzie „elementów interaktywnych” - wspomnianym określeniem agencja nazywa właśnie funkcje sieciowe.

Wieści na razie nie potwierdziło Sony, ale zazwyczaj informacje przekazywane przez amerykańską organizację są prawdziwe. Na razie nie jest jasne, dlaczego zestaw miałby nie oferować multiplayera.

Uncharted 4: Kres złodzieja zawiera nastawiony na rywalizację tryb sieciowy, a także dodany po premierze i kładący nacisk na kooperację Survival, w którym gracze stawiają czoła kolejnym falom przeciwników.

Uncharted: Legacy of Thieves na początku 2022 roku ukaże się na PS5, a „krótko później” trafi na PC. Dokładne daty premier na obu platformach nie są znane.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły