Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, wszystkie sekrety i znajdźki, zagadki i porady ogólne.

Witamy w poradniku i solucji do Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. W niniejszej publikacji znajdziesz wszystkie zagadki i ich rozwiązania, a także dokładny opis przejścia wszystkich misji i rozdziałów oraz lokalizacje sekretów - skarbów i fotografii.

Gra nie jest klasycznym dodatkiem do ostatniej części popularnej serii stworzonej przez Naughty Dog. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest samodzielnym rozszerzeniem, nie wymagającym posiadania podstawowej wersji gry.

Podczas gry w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wcielamy się także w inną, niż do tej pory, postać. Jest to Chloe Frazer, której nieustannie towarzyszyć będzie inna kobieta, Nadine Ross. Rozgrywka nie uległa praktycznie żadnym zmianom, a więc fani serii powinni odnaleźć się tu błyskawicznie. Jednak w przypadku jakichkolwiek trudności zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika.

Zapraszamy do lektury i życzymy wspaniałej przygody!


Opis przejścia

W tym miejscu znajdziesz dokładny opis przejścia całej gry. Pomocne okażą się szczegółowe opisy, rozwiązania wszystkich zagadek, a nawet podręczne mapy.


Sekrety i znajdźki

Znajdziesz tutaj opisy i ilustracje przedstawiające miejsca, w których można zrobić zdjęcia oraz zebrać skarby, czyli rodzaje sekretów w grze. Wszystko z podziałem na rozdziały gry.


Porady ogólne

- Chociaż niektórych pojedynków da się w grze uniknąć, tak zazwyczaj wszystko sprowadza się do strzelaniny. Nie musisz martwić się o amunicję, dopóki będziesz podnosić upuszczane przez przeciwników zapasy.

- Jeśli w jakimś momencie nie będziesz miał pomysłu na to, co dalej robić, ale chcesz poradzić sobie samodzielnie, po prostu poczekaj dłuższą chwilę. Nasza towarzyszka Nadine mniej lub bardziej subtelnie nakieruje cię na właściwą ścieżkę.

- Podczas walki korzystaj z osłon, a także - jeśli istnieje taka możliwość - zmieniaj położenie przeskakując na inne miejsca i wykorzystując linę.

- Jeśli za wszelką cenę chcesz chociaż spróbować uniknąć konfrontacji, rozglądaj się za wysokimi trawami. Przebywając pośród nich będziesz praktycznie niewidoczny dla przeciwników. Nawet tych znajdujących się tuż przed tobą.

- W grze nie zauważysz klasycznego paska zdrowia, który informować cię będzie o twoim stanie. Zamiast tego obserwuj czerwone paski wokół ekranu, które informują cię z jakiej strony otrzymujesz obrażenia. Gdy obraz zacznie tracić kolory i jawić się w odcieniach szarości, błyskawicznie poszukaj osłony, gdzie po chwili się zregenerujesz.

- Walka wręcz, której doświadczać będziesz dość często, nie polega tylko na skutecznym wyprowadzaniu ciosów. Grając jako Chloe dużo ważniejsze jest ich unikanie i wyprowadzanie szybkich kontr.

Komentarze