Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zmierzają do serii PlayStation Hits

Oraz Gran Turismo Sport.

Sony poinformowało, że za tydzień - 4 października - do serii wydawniczej PlayStation Hits trafią kolejne produkcje. Do oferty zmierzają między innymi nowe God of War oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Ponadto w ofercie pojawi się również Gran Turismo Sport, a więc wydana w 2017 roku kolejna odsłona flagowego dla konsol japońskiego koncernu cyklu gier wyścigowych od Polyphony Digital.

Wkrótce pojawią się nowe gry

Poszczególne tytuły z reedycji sprzedawane są zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej w cenie 79 zł. Na razie nie jest jasne, czy wymienione produkcje zawitają do Polski, aczkolwiek jest to wysoce prawdopodobne.

To nie wszystko - ujawniono, że do sprzedaży trafi specjalny zestaw PS4 związany z PlayStation Hits. Pakiet zaoferuje bazowy model konsoli w kolorze czarnym i z dyskiem 500 GB, pad oraz Horizon: Zero Dawn Complete Edition, Uncharted 4: Kres złodzieja i Gran Turismo Sport.

Zobacz na YouTube

Obecnie rozwijana przez Sony seria wydawnicza składa się z ponad 40 zróżnicowanych gier. Wśród przykładowych są odświeżone God of War 3, Resident Evil 7, Bloodborne, UFC 2 i Plants vs Zombies: Garden Warfare 2.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: Seria Assassin's Creed sprzedała się w ponad 140 milionach egzemplarzy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

God of War

PS4, PS2, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze