Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zmierzają do serii PlayStation Hits

Oraz Gran Turismo Sport.

Sony poinformowało, że za tydzień - 4 października - do serii wydawniczej PlayStation Hits trafią kolejne produkcje. Do oferty zmierzają między innymi nowe God of War oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Ponadto w ofercie pojawi się również Gran Turismo Sport, a więc wydana w 2017 roku kolejna odsłona flagowego dla konsol japońskiego koncernu cyklu gier wyścigowych od Polyphony Digital.

Wkrótce pojawią się nowe gry

Poszczególne tytuły z reedycji sprzedawane są zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej w cenie 79 zł. Na razie nie jest jasne, czy wymienione produkcje zawitają do Polski, aczkolwiek jest to wysoce prawdopodobne.

To nie wszystko - ujawniono, że do sprzedaży trafi specjalny zestaw PS4 związany z PlayStation Hits. Pakiet zaoferuje bazowy model konsoli w kolorze czarnym i z dyskiem 500 GB, pad oraz Horizon: Zero Dawn Complete Edition, Uncharted 4: Kres złodzieja i Gran Turismo Sport.

Obecnie rozwijana przez Sony seria wydawnicza składa się z ponad 40 zróżnicowanych gier. Wśród przykładowych są odświeżone God of War 3, Resident Evil 7, Bloodborne, UFC 2 i Plants vs Zombies: Garden Warfare 2.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: Seria Assassin's Creed sprzedała się w ponad 140 milionach egzemplarzy

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze