Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - skarby i zdjęcia: rozdział 6 (Strażnik bramy)

Sekrety i znajdźki szóstego rozdziału.

Na tej stronie możesz zapoznać się z pomocą odnośnie sekretów szóstego rozdziału. Nie jest to fragment gry, który oferuje znajdźki na każdym kroku. W rozdziale Strażnik bramy znajdziesz zaledwie dwa miejsca do wykonania fotografii oraz tylko pięć skarbów.

Gdybyś miał jednak problem z ich zlokalizowaniem, możesz pomóc sobie naszymi opisami wraz z obrazkami poniżej. Życzymy udanych łowów!


Zdjęcia - rozdział 6

Zdjęcie #19 - pierwszą fotografię będziesz mógł wykonać po etapie z jazdą na plecach słonia. Wystarczy stanąć niedaleko od stada sympatycznych zwierząt.


Zdjęcie #20 - w pewnym momencie dotrzesz do miejsca, w którym znajdować się będzie wiele pionowych, skalnych słupów. Na jednym z nich znajduje się także ołtarzyk, a na prawo od niego możesz wykonać zdjęcie piorunującego widoku.


Skarby - rozdział 6

Skarb #37 - po zejściu schodami do prastarych korytarzy skręć w prawo i dojdź do samego końca pomieszczenia. Po prawej stronie znajdziesz kilka przedmiotów na zawalonych schodach, wśród których znalazło się także miejsce dla pierwszego skarbu tego rozdziału. Jest to Flakon na olejek z X wieku.


Skarb #38 - po zdobyciu poprzedniego skarbu udajemy się kolejnymi schodami w dół, a za wąskim korytarzem, w którym zauważamy nietoperze, skręcamy w prawo. Wchodzimy po niewielkich schodach. Skręcamy w lewo - po kilku krokach zauważysz w zaroślach na ziemi kolejny sekret. Jest to Zabytkowa bransoleta na kostkę.


Skarb #39 - po minięciu stada słoni nie kierujemy się szerokimi schodami przed siebie, ale docieramy do krańca wody z prawej strony. Właśnie tam odnajdziesz kolejny skarb tego etapu. Jest to Ceremonialny młotek do cukru.


Skarb #40 - znajdując się w olbrzymiej jaskini, w której zauważysz wiele skalnych platform, będziesz musiał skorzystać z liny w miejscu widocznym na poniższym obrazku. Dzięki temu dostaniesz się na półkę skalną naprzeciwko, gdzie przy jednym z kamieni znajdziesz przedostatni w tym rozdziale skarb. Jest to Pudełko wysadzane agatami.Skarb #41 - ostatni skarb jest dość łatwy do przeoczenia. Znajdując się przed liną (1) widoczną na poniższym obrazku skorzystaj z tej opcji. Następnie wskocz na krawędzie i porowatą ścianę (2), wdrap się na samą górę (3), po czym opadnij z prawej strony do niewielkiej, ledwo widocznej groty (4). Właśnie tam zauważysz ostatni skarb tego etapu. Jest to Złote kahavanu radży.

Komentarze