Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła data premiery Uncharted na PC

Nie będzie trzeba długo czekać.

W sklepie Epic pojawiła się strona Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei w wersji PC oraz post twórców zapowiadający premierę. Wpisy zostały już usunięte, można więc podejrzewać, że pojawiły się wcześniej, niż pierwotnie planowano.

Stronę zauważył i uwiecznił niejaki Wario64, który na co dzień zajmuje się „wyławianiem” promocji na gry.

Kolekcja ma zadebiutować 19 października na Epic Games Store oraz Steamie. Składając zamówienie przedpremierowe w pierwszym z wymienionych sklepów, otrzymamy dodatkowo szybowiec wzorowany na samolocie Sully’ego do wykorzystania w Fortnite.

W pakiecie znajdziemy dwie pozycje w zremasterowanych wersjach: Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Pierwsza jest jednym z największych hitów w historii PlayStation, który zamyka historię Nathana Drake’a. Druga to samodzielny dodatek do wspomnianej gry i swoisty spin-off serii, opowiadający o wyprawie Chloe Frazer oraz Nadine Ross do Indii.

Nadal nie wiadomo nic o premierze Kolekcji Nathana Drake’a zawierającej pierwsze trzy części Uncharted, jednak wielce prawdopodobne jest, że ostatecznie wszystkie części serii trafią na PC.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
See 1 more
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze