Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła data premiery Uncharted na PC

Nie będzie trzeba długo czekać.

W sklepie Epic pojawiła się strona Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei w wersji PC oraz post twórców zapowiadający premierę. Wpisy zostały już usunięte, można więc podejrzewać, że pojawiły się wcześniej, niż pierwotnie planowano.

Stronę zauważył i uwiecznił niejaki Wario64, który na co dzień zajmuje się „wyławianiem” promocji na gry.

Kolekcja ma zadebiutować 19 października na Epic Games Store oraz Steamie. Składając zamówienie przedpremierowe w pierwszym z wymienionych sklepów, otrzymamy dodatkowo szybowiec wzorowany na samolocie Sully’ego do wykorzystania w Fortnite.

W pakiecie znajdziemy dwie pozycje w zremasterowanych wersjach: Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Pierwsza jest jednym z największych hitów w historii PlayStation, który zamyka historię Nathana Drake’a. Druga to samodzielny dodatek do wspomnianej gry i swoisty spin-off serii, opowiadający o wyprawie Chloe Frazer oraz Nadine Ross do Indii.

Nadal nie wiadomo nic o premierze Kolekcji Nathana Drake’a zawierającej pierwsze trzy części Uncharted, jednak wielce prawdopodobne jest, że ostatecznie wszystkie części serii trafią na PC.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze