Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Straszliwe Zbrodnie do Assassin's Creed Syndicate także na PC

Pakiet misji w DLC.

Assassin's Creed Syndicate wzbogaciło się w wersji PC o pakiet misji Straszliwe Zbrodnie, dostępny w ramach DLC za około 20 zł.

Zabójcą jest skrzynka - sprawa rozwiązana

Dotychczas zestaw dziesięciu zadań dostępny był wyłącznie na PlayStation 4, jako darmowy bonus na wyłączność dla posiadaczy konsoli Sony. Nie jest obecnie jasne, czy w planach jest też wydanie rozszerzenia na Xbox One.

„Użyj własnej inteligencji, aby znaleźć wskazówki i rozwiązać tajemnicę strasznych zbrodni w ramach 10 ekscytujących misji detektywistycznych” - czytamy w opisie.

Mechanikę rozwiązywania zagadek, zbierania wskazówek i wskazywania winnego po skrupulatnej dedukcji (lub po przeczytaniu poradnika) wprowadzono po raz pierwszy w Assassin's Creed Unity.

Straszliwe Zbrodnie są także okazją na poznanie kolejnej postaci historycznej, czyli sir Arthura Conana Doyle'a. Za kończenie kolejnych misji nagradzani będziemy elementami stroju dla Evie i Jacoba.

Ubisoft zakłada zapewne, że w obliczu braku nowej odsłony serii Assassin's Creed w tym roku, nawet powrót na chwilę do Londynu w bardzo udanym przecież Syndicate może być interesującą propozycją.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze