Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront otrzyma darmowe mapy i karty

Nie tylko DLC.

Wielu graczy i recenzentów zgadza się, że jednym z problemów Star Wars Battlefront jest mało rozbudowana zawartość oraz bardzo droga przepustka sezonowa. Być może w odpowiedzi na tę krytykę ujawniono, że sieciowa strzelanka wzbogaci się także o darmowe mapy i karty.

„W nadchodzących miesiącach będziemy za darmo dodawać więcej tego, co lubicie w grze, jak kolejne mapy i karty, obok materiałów z przepustki sezonowej” - napisał Patrick Söderlund z EA Studios.

Miejmy nadzieję, że menedżer nie ma na myśli tylko darmowego DLC Bitwa o Jakku, debiutującego 1 grudnia dla osób, które zamówiły grę przed premierą, oraz tydzień później dla wszystkich graczy.

Jak informowaliśmy wczoraj, Bitwa o Jakku doda między innymi kolejny tryb rozgrywki dla 40 osób - Punkt zwrotny. Akcja toczy się na mapie o nazwie Cmentarzysko olbrzymów, usianej wrakami.

Zasady Punktu zwrotnego są proste: rebelianci muszą przejąć jeden z trzech punktów pod kontrolą Imperium. Jeśli się uda, otrzymają dodatkowy czas i mogą atakować kolejne, coraz bardziej wymagające miejscówki.

Na Cmentarzysku olbrzymów zagramy także w innych trybach: Atak AT-AT, Eskadra oraz Supremacja. Druga lokacja z rozszerzenia w Jakku to Goazan Badalands, przeznaczone do mniejszych zmagań: Bohaterowie i złoczyńcy, Ładunek, Łowy na bohatera, Pogoń za droidami, Potyczka i Strefa zrzutu.

Söderlund nie podał szczegółów na temat darmowej zawartości w przyszłości - na detale musimy poczekać.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze