Skip to main content

Sniper Ghost Warrior 3 - Blokowisko

Likwidujemy Krustcheva w trzecim zadaniu głównego wątku.

Celem zadania jest zlikwidowanie Ivana Krustcheva znajdującego się na terenie blokowiska. Celem dodatkowym jest odnalezienie drona, za którego otrzymasz dodatkowe punkty doświadczenia. Zadanie to charakteryzuje się dużą ilością wrogów chroniących nasz główny cel.

Udaj się na obszar misji, zostawiając samochód przed wjazdem na blokowisko. Idź na wzniesienie [A] i użyj drona oznaczając wrogów, którzy w większości będą chronić blok [B]. W tym bloku również znajduje się Krustchev, którego można oznaczyć dronem.

Jeżeli nie uda ci się go oznaczyć za pomocą drona, użyj amunicji oznaczającej przeciwników i wystrzel pocisk przez drugie okno od góry.

Mapa terenu trzeciej misji.

Istnieje możliwość zlikwidowania celu bezpośrednio ze wzniesienia [A]. Jednak wtedy należy zaalarmować wrogów. Istnieje szansa, że Krustchev pojawi się w oknie i będzie możliwość oddania do niego strzału. Jego zabójstwo będzie trudne, gdyż strzał musi być precyzyjny i wykonany w odpowiednim czasie ze względu na ostry kąt.

Miejsce, w którym znajduje się Krustchev.

Mniej skomplikowane wydaje się przedostanie do bloku naprzeciw mieszkania, w którym ukrywa się Krustchev [C]. Należy ostrożnie zakraść się do okna z tyłu bloku. Wejdź do środka przez okno i zabij po cichu po drodze dwóch wrogów. Dobre stanowisko snajperskie znajduje się drugim piętrze.

Wejście przez okno do bloku [C].

Zanim zajmiesz odpowiednią pozycję, zdejmij snajpera przeciwnika, który będzie celował do ciebie gdy zbliżysz się do okna. Teraz masz już czystą pozycję do zlikwidowania głównego celu.

Poczekaj, aż pojawi się w oknie i oddaj cenny strzał w głowę. Jeżeli chcesz, możesz z tej pozycji zlikwidować pozostałych wrogów. Uważaj na przeciwników, którzy mogą zajść cię od tyłu wchodząc do bloku.


Spis treści: Sniper Ghost Warrior 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Sniper Ghost Warrior 3 - Odcięcie


Najpierw należy zlikwidować snajpera, a potem samego Krustcheva.

Dron znajduje się na dachu bloku [C]. Wejdź na trzecie piętro po zawalonych schodach. Następnie wespnij się po murze, na który dostaniesz się z balkonu jednego z pokoi. Przechodząc po dachu dostaniesz się na szczyt bloku [D], na którym leży dron. Tym samym zadanie dodatkowe zostaje wykonane i możesz opuścić teren misji.

Read this next