Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Ghost Warrior 3 - Okruchy dnia; Rodzina Awasa

W poszukiwaniu Awasa.

Celem misji jest poszukanie tropów związanych z zabójstwem pana młodego. Staraj się nie wywoływać alarmu, za co otrzymasz dodatkowe punkty doświadczenia i wypełnisz cel dodatkowy. Nie masz do dyspozycji drona, więc oznaczaj wrogów za pomocą broni.

Rozpoczniesz zadanie w grocie. Zabij dwóch przeciwników, którzy będą zbliżać się do ciebie. Następnie przedostań się do budynku [A] idąc wzdłuż góry. Droga ta jest bezpieczniejsza niż wchodzenie do wioski. Po drodze wyeliminuj po cichu dwóch przeciwników. Chcąc znaleźć trzy wskazówki dotyczące celu misji musisz kierować się do piwnicy. Zbadaj ciało i zhakuj dwa komputery. Uważaj na przeciwnika, który będzie stał odwrócony przy szafkach.

Mapa misji Okruchy dnia.

Jeżeli chcesz, możesz w ramach aktywności dodatkowej: Poszukiwany cel zlikwidować jednego z watażków. W tym celu udaj się na drugie piętro, eliminując po drodze wroga opartego o barierki schodów. Poszukiwany cel znajduje się w pokoju po prawej stronie. Zlikwiduj go szybko z broni bocznej, gdyż zauważy cię od razu gdy przekroczysz próg pokoju.

Trzy wskazówki, które musisz znaleźć w piwnicy

Wyjdź z budynku [A] i kieruj się do kościoła [B]. Cały czas idź wzdłuż skał omijając przeciwników. Kiedy dojdziesz do kościoła, znajdź wejście do środka od wschodniej strony. Warto zlikwidować strażnika, który będzie kręcił się samotnie blisko tego wejścia. Wejdź do środka i poszukaj trzech wskazówek. Dwie są na podłodze (plamy krwi i ślad po pocisku) oraz jedna na wewnętrznej ścianie przy wejściu do kościoła.

Kolejne trzy wskazówki, które musisz znaleźć - tym razem w kościele

Wyjdź z kościoła i zbadaj trajektorię lotu pocisku. Następnie udaj się do ruin kościoła [C]. Przemieść się tam samochodem [D], który stoi niedaleko. Wejdź na wzgórze i poszukaj tropów. Pierwszy znajduje się przed wejściem na dach zrujnowanego kościoła, a drugi na szczycie świątyni, na którym snajper urządził sobie idealne miejsce do oddania strzału. Zejdź z dachu i idź za śladami snajpera.

Na ziemi znajduje się pierwszy trop, drugi jest na dachu

Kiedy dotrzesz do małego cmentarza (po drodze uważaj na miny!) i zbliżysz się do hełmu, rozpocznie się scenka przerywnikowa. Następnie zejdź z góry i opuść teren misji.


Misja: Rodzina Awasa

W pierwszym etapie misji będziesz musiał dostać się do ruin kościoła św. Szymona, który znajduje się wysoko w górach. Będziesz musiał wspinać się po półkach skalnych oraz przeskakiwać nad przepaściami, dlatego uważnie szukaj drogi na szczyt. Przyda się tutaj Zmysł zwiadowcy, który podświetli ci drogę po półkach skalnych. Podążaj za znacznikami misji.

Kluczem w osiągnięciu celu misji jest niewywoływanie alarmu. Dlatego po dotarciu na szczyt działaj po cichu i nie daj się zauważyć. Ruiny i teren wokół nich jest bardzo mały, ale możesz chować się za kolumnami i w krzakach. Zanim dotrzesz do ruin kościoła zlikwiduj czterech przeciwników i schowaj ich ciała. Eliminuj ich po kolei, ale dopiero jak się rozejdą i nie będą mogli zauważyć zwłok.

Szukaj wejścia na szczyt góry wspinając się po półkach skalnych

Zakradnij się bliżej ruin i nie dając się wykryć, podsłuchaj rozmowęXaara z Por. Druganinem. Po zakończeniu dialogu, zakradnij się do rozmawiającego przez telefon Xaara i przesłuchaj go. Następnie możesz zabić Por. Druganina, który nie jest celem misji, ale otrzymasz za niego nagrodę w ramach aktywności Poszukiwane cel. Dodatkowe punkty doświadczenia możesz uzyskać również poprzez zbadanie śladów na śniegu.


Spis treści: Sniper Ghost Warrior 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Sniper Ghost Warrior 3 - Pucz w kamieniołomach; Wsparcie; Gniazdo; Pułapka na szczury


Rozmowa Xaara i Por. Druganina w ruinach kościoła oraz zejście ze szczytu góry.

Po wszystkim znajdź linkę przyczepioną do skały i zjedź po niej. Schodząc po górze uważaj na przepaście i opuść obszar misji, a zadanie Rodzina Awasa zakończy się.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sniper Ghost Warrior 3

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.
Komentarze