Skip to main content

Sniper Ghost Warrior 3 - Luźne wątki IV-V

Kolejne części zadania pobocznego w regionie Tama.

Zadanie Luźne wątki IV rozgrywać będzie się w regionie Tama w Posterunku Mdidarini. Celem misji jest uratowanie brata Koby. Po dotarciu do obszaru misji, wejdź na wzniesienie [A] i zabij snajpera [B].

Dotrzyj na teren posterunku od zachodniej strony [C]. Zlikwiduj separatystę stojącego w małym drewnianym, zadaszonym pomieszczeniu. Przejdź kawałek dalej i po lewej stronie zobaczysz na balkonie przeciwnika [D] - zlikwiduj go. Wejdź po schodach na piętro budynku [D]. W drugim pokoju będą zwłoki brata Koby - przeszukaj je.

Mapa misji Luźne wątki IV.

Wyjdź z budynku i udaj się do punktu [E]. Po przekazaniu Kobie tragicznych wieści, misja zakończy się.


Piąta część zadania

Ostatnim zadaniem Luźnych wątków jest zabójstwo przywódcy oraz odnalezienie telefonu komórkowego, który do niego należy. W tym celu dotrzyj do wioski Khidisi od północnej strony. Przed wejściem na szczyt wzgórza [A] wypuść drona oznaczając przeciwników oraz przywódcę, który spaceruje po wiosce.

Wespnij się na górę i ostrożnie zbliż się do wieży. Zlikwiduj separatystę, który będzie przechadzał się obok wieży. Zwróć uwagę, że przywódca również będzie tędy przechodził, także obserwuj okolicę i wyeliminuj główny cel w odpowiednim momencie. Następnie przeszukaj zwłoki i udaj się w kierunku domu [D], w którym znajduje się telefon komórkowy.


Spis treści: Sniper Ghost Warrior 3 - Poradnik, Solucja


Mapa misji Luźne wątki V.

Idź wzdłuż skał. Przy moście będzie stał przeciwnik - zlikwiduj go i idź do budynku [D]. Telefonu komórkowego będzie chronił przeciwnik, którego spotkasz siedzącego w domu lub przechadzającego się wokół domu. Po jego eliminacji wejdź do domu i zabierz telefon ze stołu. Opuść teren misji tą samą drogą, którą dotarłeś do wsi Khidisi. Zadania Luźne wątki zostały w całości wykonane.

Read this next