Skip to main content

Sniper Ghost Warrior 3 - mapa: Tama - artefakty i karabiny

Lokalizacja przedmiotów kolekcjonerskich w regionie Tama.

Region Tama, krajobrazowo podobny do Miasta górniczego, kryje przed tobą wiele interesujących artefaktów oraz karabinów. Przedmioty kolekcjonerskie znajdują się głównie na północy regionu w okolicach tamy, ale także na południu - wokół Silosów.

Przedmioty kolekcjonerskie w regionie Tama najczęściej można spotkać w grotach oraz na otwartym terenie. Często również można odnaleźć znajdźki chatach. Chcąc przywłaszczyć przedmioty w kilku sytuacjach będziesz musiał stanąć do walki z przeciwnikami, którzy będą pilnować skarbów.

Mapa regionu Tama zawierająca lokalizację przedmiotów kolekcjonerskich.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Artefakty przeszłości

W regionie Tama odnaleźć można siedem Artefaktów przeszłości - na mapie zaznaczono je pomarańczową ikoną wraz z odpowiadającą im poniżej numeracją.

1. Miecz Aniceta - leży na kamiennym sarkofagu, który znajduje się pod ruinami. Odszukaj wejście, które prowadzi poniżej poziomu ziemi.

2. Kapłan Chrystusa - obraz, który znaleźć można na ławce, w zrujnowanym kościółku. Kościół pilnuje kilku przeciwników.

3. Czerkaska kama - leży w grocie na skale. Po wejściu do jaskini zejdź na niższą półkę skalną i zobaczysz na ziemi artefakt.

4. Naszyjnik Agale - leży w grocie, której wejście znajduje się za wodospadem. Jaskinia znajduje się na wschód od pobliskiego posterunku.

5. Miedziany diadem - zawieszony na drewnianym korycie, które znajduje się niedaleko ogniska. Obok znajduje się samotna chata, której pilnują przeciwnicy.

6. Kobiecy naszyjnik - znaleźć go można w jednym z metalowych pomieszczeń (kontenerów) na terenie Silosów w regionie Tama. Naszyjnik leży na walizce.

7. Złoty naszyjnik - pilnuje go troje przeciwników, którzy kopią dół w celu zakopania skarbu.


Spis treści: Sniper Ghost Warrior 3 - Poradnik, Solucja


Historyczne karabiny

W regionie Tama odnaleźć można trzy Historyczne karabiny - na mapie zaznaczono je niebieską ikoną wraz z odpowiadającą im poniżej numeracją.

1. Mosin-Nagant m1891/30 - powieszony na ściennie w chacie. Do chaty dostać się można odnajdując klucz, który znajdziesz przy martwym człowieku. Zwłoki odnajdziesz wspinając się po linie na półkę skalną niedaleko chaty.

2. Karabin Bakera - odnajdziesz go w chacie na skraju wioski. Karabin leży w imadle.

3. Karabin Berdan - odnajdziesz go na podłodze w jednym z wagonów. Do wagonów dotrzesz torami kierując się na zachód od strony Silosów.

Read this next