Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 1 - czy jest na PS4, Xbox One

Czy gra jest dostępna na poprzedniej generacji konsol.

Mortal Kombat 1 to bardzo udana część kultowej serii bijatyk, która może zapewnić sporo zabawy zarówno graczom preferującym samotną rozgrywkę, jak i miłośnikom sieciowej rywalizacji, a nawet organizatorom domowych imprez. Czy jednak w najnowszą odsłonę serii da się zagrać na starszych konsolach?


Najnowsza odsłona serii Mortal Kombat stanowi w pewnym sensie zupełnie nowy początek dla całego uniwersum, więc bez większych przeszkód możemy przystąpić do rozgrywki nawet jeśli nie mieliśmy wcześniej do czynienia z tą marką. Produkcja studia NetherRealm jest już dostępna na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Niestety, w Mortal Kombat 1 nie zagramy na PlayStation 4 ani Xbox One - to gra tylko na obecną generację konsol. Twórcy jeszcze przed premierą zapowiedzieli za pośrednictwem sekcji pytań i odpowiedzi na swojej oficjalnej stronie, że produkcja ominie starsze maszyny, jednak nie uzasadnili swojej decyzji.

Mimo wszystko decyzja twórców o pominięciu starszych platform może być nie do końca zrozumiała, ponieważ gra doczekała się też wersji na Nintendo Switch, które znacznie ustępuje mocą PS5 i Xbox Series X/S i oferuje znacznie uboższą oprawę graficzną. Z jakiegoś powodu deweloperzy nie zdecydowali się nawet na przeniesienie tej wersji gry na PS4 i Xbox One.

Spis treści: Mortal Kombat 1 - poradnik i najlepsze porady

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mortal Kombat 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze