Skip to main content

Pierwszy rzut oka na Omni-Mana w Mortal Kombat 1

W roli głównej J.K. Simmons.

Studio NetherRealm przygotowało nowy trailer Mortal Kombat 1, koncentrując się na jednej z nadchodzących postaci. Mowa o Omni-Manie, znanym z serii komiksów „Invincible” i serialu od Amazon Prime.

Zwiastun pokazano na imprezie New York Comic-Con w ten weekend. Kolejny bohater pojawi się w grze w listopadzie. Nie podano konkretnej daty. Bez dodatkowych opłat odblokują go posiadacze przepustki Kombat Pack, a więc także droższego wydania bijatyki - Premium Edition, gdzie uwzględniono pakiet.

Pozostałe nazwiska i pseudonimy z pierwszego zestawu DLC to Quan Chi, Peacemaker, Ermac, Homelander oraz Takashi Takeda. Jak widać, nie zabraknie kolejnych „gościnnych wizyt” z popularnych komiksów i seriali. Do tego postacie w ramach Kameo: Tremor, Mavado, Johnny Cage, Ferra oraz Khameleon.

Sam Omni-Man to superbohater wykreowany przez Roberta Kirkmana i Cory’ego Walkera. Choć wygląda całkiem ludzko, jest przedstawicielem razy Viltrumite. Dysponuje nadprzyrodzoną siłą, wytrzymałością, możliwością latania i tak dalej. Umiejętności te zapewne przydadzą się w Mortal Kombat.

W serialu „Invicible” na platformie Amazon Prime w postać wciela się J. K. Simmons. Dobrą wiadomością będzie zapewne fakt, że popularnego aktora zaangażowano także w grze.

Jeśli o nowych wojownikach w Mortal Kombat mowa, ci wymienieni wyżej - z pakietu Kombat Pack - to zapewne tylko wierzchołek góry lodowej. Nieoficjalnie plotkuje się już o wielu innych imionach, jak Ghostface czy Conan.

Read this next