Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze bojkotują Mortal Kombat 1. Poszło o ceny Fatality

Kwota jest dosyć brutalna.

Halloween w końcu dotarło do Mortal Kombat 1, choć niekoniecznie w takim wydaniu, jakiego życzyliby sobie gracze. W wewnętrznym sklepie gry pojawiły się płatne Fatality, które straszą nie tylko brutalnością, ale i cenami.

Obawy fanów rosły już na długo przed dodaniem animacji do sklepu Premium, a teraz osiągnęły najwyraźniej szczytu. Jak się bowiem okazuje, zestaw unikalnych animacji wyceniono na 1200 Smoczych kryształów, a więc równowartość ok. 45 złotych. Co prawda w podobnej cenie mogliśmy zakupić już wcześniej skiny, ale w tym przypadku mowa jedynie o animacji, której nie zobaczymy przecież po każdej walce.

Nie kupujcie sezonowych fatality! Muszą sobie uświadomić, że nie powinni nas tak naciągać. 1200 kryształów to absurdalna kwota” - nawołuje autor jednego z popularniejszych wpisów na Reddicie. „Wydałem 110 dolarów, aby dostać okazję do płacenia jeszcze więcej” - zauważa niejaki „rosssuke”, skarżąc się na coraz popularniejszy system zarabiania na i tak drogich już grach.

Halloweenowa oferta wywołała falę wzburzenia, która od kilku dni przepływa przez wątki Reddita i serwisu X, poświęcone Mortal Kombat 1. Ciężko jednak przypuszczać, że głos graczy wpłynie na decyzje twórców. Płatne Fatality to dla serii żadna nowość, a najwięksi fani i tak zdecydują się na zakup, niezależnie od kontrowersji.

Ciekawym rozwiązaniem byłoby zaoferowanie graczom opcji zdobycia animacji w ramach dodatkowego trybu gry lub wyzwań, ale na ten moment takiej możliwości brakuje. W całym zamieszaniu wypada jednak docenić, że cena Fatality mieści się w pakiecie doładowania 1250 Smoczych kryształów, co w przypadku płatnych Diablo 4 bywało już problemem. Dla zainteresowanych: płatne skiny pozostaną dostępne w sklepie gry przez ograniczony czas.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mortal Kombat 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze