Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 1 - nagrody za ukończenie gry

Czy gra jest dostępna na poprzedniej generacji konsol.

Jednym z najmocniejszych elementów Mortal Kombat 1 jest tryb fabularny. Czy jednak opłaca się poznawać historię najnowszej gry NetherRealm Studios oraz co zyskamy, jeśli dobrniemy do napisów końcowych? Tego dowiecie się na tej stronie.


Kampania fabularna w Mortal Kombat 1 składa się z 4 aktów podzielonych łącznie na 15 rozdziałów, a ukończenie przygody powinno zająć nam od 4 do 8 godzin - w zależności od wybranego poziomu trudności. W tym czasie poznamy losy świata stworzonego przez Boga Ognia Liu Kanga, zobaczymy starych i nowych bohaterów w zupełnie innych rolach, a także rozwikłamy wciągającą intrygę.

Wiele nagród w postaci przedmiotów kosmetycznych lub skórek odblokujemy już w trakcie przechodzenia kampanii - niemal po każdej walce otrzymamy jakiś upominek. Po ukończeniu wszystkich rozdziałów odblokujemy jednak najciekawszą nagrodę - zupełnie nowego wojownika o imieniu Havik.

Ponadto podczas rozgrywki w trybie kampanii zdobędziemy też masę innych nagród oraz poziomy opanowania poszczególnych postaci, które także wiążą się z licznymi dodatkami - w tym kostiumami, żetonami, a nawet nowymi ruchami specjalnymi.

Jeśli jednak zależy nam na odblokowaniu większej liczby nagród, powinniśmy skierować swe kroki do trybu Inwazje, w którym co rusz zdobywać będziemy przedmioty kosmetyczne oraz inne nagrody.

Spis treści: Mortal Kombat 1 - poradnik i najlepsze porady

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mortal Kombat 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze