Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platyna w Mortal Kombat 1 jest nieosiągalna. Wymaga zagrania w nieistniejący tryb

A to ci psikus.

Wygląda na to, że kolekcjonerzy osiągnięć oraz trofeów nie mogą zdobyć kompletu pucharków w Mortal Kombat 1. Na szczęście zdaje się, że to tylko tymczasowa niedogodność.

Mortal Kombat 1 wzbudza mieszane opinie - z jednej strony to jedna z najlepszych bijatyk ostatnich lat, z drugiej gra nie wygląda tak samo dobrze na wszystkich platformach. Niektórym nie przypadły też do gustu zmiany w znanej historii, która w najnowszej części kultowej serii została wywrócona do góry nogami. Mimo wszystko produkcja NetherReal Studios oferuje bardzo przyjemną rozgrywkę i sporo rzeczy do roboty po ukończeniu kilkugodzinnego trybu fabularnego.

Wśród masy dodatkowych aktywności i trybów nie znajdziemy jednak niczego pod nazwą „Titan Battle” (bitwa tytanów), a ukończenie tego nieistniejącego trybu jest wymagane do zdobycia jednego z osiągnięć. Oznacza to, że chcąc „wbić calaka” w Mortal Kombat 1 natrafimy na ścianę, ponieważ jedno osiągnięcie jest... no cóż, nieosiągalne.

So I contacted the developers regarding the defeat a Titan trophy and this was my response
byu/IllustratorFormal256 inMortalKombat

Obecnie bez trofeum „The Mighty Have Fallen” nie zdobędziemy kompletu osiągnięć, co może być frustrujące, ale jego obecność w grze wskazuje, że tryb Titan Battle również jest w planach. Co prawda nie wiemy na razie nic na temat wspomnianego trybu ani nawet przybliżonego okresu, w jakim miałby trafić do gry, jednak możemy podejrzewać, że nie będzie trzeba czekać zbyt długo, a twórcy już potwierdzili prace nad dodatkiem.

To nie jedyny problem Mortal Kombat 1. Okazało się także, że niektóre codzienne wyzwania wymagają wykonania tzw. Mercy, czyli „łaski”, co oznacza danie pokonanemu przeciwnikowi drugiej szansy na stawienie nam czoła. Niestety, tych wyzwań również nie da się zaliczyć, ponieważ w najnowszej bijatyce NetherRealm Studios nie ma tego typu ruchów. Wygląda na to, że sporo zawartości wycięto w ostatniej chwili przed premierą. Miejmy tylko nadzieję, że kolejne aktualizacje rozbudują grę o brakujące elementy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mortal Kombat 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze