Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Paryż, Showstopper: Snajper-zabójca

Zlikwiduj dwa cele za pomocą karabinu snajperskiego, nie dając się zauważyć.

Po metodach działania po cichu i tylko w garniturze, przyszła pora na inne efektowne i dobrze punktowane przez grę sposoby zabicia celów. Przebieranie jest tutaj już dozwolone, ale ważna jest metoda rozprawienia się z delikwentami. Trzeba to zrobić przy użyciu karabinu snajperskiego.

Dodatkowym elementem, który czyni takie zadanie jeszcze ciekawszym, jest fakt, że nie możesz przy tym dać się wykryć. Rozpoczynamy zatem od pierwszego dużego zadania, gdzie naszym zadaniem są dwa cele w Paryżu.

Jeśli przeszedłeś te zadanie wcześniej, prawdopodobnie masz już odblokowaną możliwość rozpoczęcia misji jako technik. Jeśli nie, będziesz musiał zdobyć jego przebranie. Tę możliwość opisaliśmy w opcji Igrając z ogniem, znajdziesz ją w powyższym linku. Rozpoczynając jako technik musisz też wybrać na ekranie planowania misji wytrych oraz karabin snajperski z dostawą do szopy.


Zobacz także: szczegółowa mapa lokacji w Paryżu - z oznaczonymi przedmiotami kluczowymi, ubraniami, wyzwaniami oraz bronią. Możesz też sprawdzić dodatkowe wyzwania w misji Showstopper.


Rozpoczniesz w centrum audiowizualnym. Dosłownie obok, po lewej stronie, znajdziesz zdalny detonator fajerwerków. Podnieś go, a następnie udaj się przez ogród na wschodni kraniec mapy, gdzie powinieneś zauważyć zejście schodami do zamkniętej bramki. Podejdź tam i użyj wytrychu, ale nie wchodź do środka.

Na prawo od tego miejsca znajduje się szopa, do której zamówiłeś w Agencji karabin snajperski.

Teraz wejdź z powrotem i dostań się przez okno do szopy obok. Znajdziesz tam zamówiony wcześniej karabin snajperski. Od teraz będziesz go nosił na plecach, co od razu wzbudzi podejrzenie wśród strażników. Unikając zatem ich wzroku wymknij się z szopy i od razu zejdź po schodach, gdzie otworzyłeś przed chwilą bramkę.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Zobacz też:

- Hitman - Paryż, Showstopper: Osiągnięcia i Trofea

- Hitman - Paryż, Showstopper: Cichy zabójca, tylko garnitur

Następnie: Hitman - Sapienza, Świat jutra: Snajper-zabójca


Dalej skręć w lewo i po kładce przedostań się na platformę z żurawiem. Wejdź po drabinie na jego szczyt i użyj zdalnego detonatora fajerwerków. Rozpocznie się pokaz sztucznych ogni, co sprawi, że obydwa cele pojawią się za chwilę w zasięgu wzroku. Dalia Margolis znajdzie się na górze, a Viktor Novikov na dole.

Specjalnym trybem widzenia możesz sprawdzać aktualne położenie twoich celów. Możesz je także kontrolować zerkając na mapę lub miniradar w lewym dolnym rogu ekranu.

Postaraj się strzelić celom w głowy, aby pozbyć się ich po pierwszych strzałach. Gdy już ci się to uda, wyrzuć karabin snajperski i dla oszczędności czasu zjedź po drabinie na dół. Najbliższy punkt ewakuacyjny to śmigłowiec w ogrodzie. Podchodząc do niego uważaj jednak, aby nie zauważył cię żaden ze strażników.

Komentarze