Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: wrzesień 2019 - pełna oferta

Hitman, Tekken Tag Tournament 2 i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na wrzesień 2019. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są pierwszy sezon odcinkowego Hitmana i Tekken Tag Tournament 2.

Produkcję o przygodach Agenta 47 przez cały miesiąc pobiorą posiadacze Xbox One. Tytuł oferuje wszystkie epizody, czyli osadzone między innymi na terenie Paryża, Sapienzy, Marrakeszu oraz Kolorado.

Z kolei pomiędzy 16 września a 15 października właściciele konsoli uzyskają dostęp do We Were Here - gry logicznej, w której kierując dwoma bohaterami gracze zwiedzają opuszczony zamek na lodowym pustkowiu i starają się doprowadzić do spotkania postaci.

W Hitmanie powraca Agent 47

Natomiast od 1 do 15 września na X360 pojawi się Earth Defense Force 2025, a więc kolejna odsłona serii strzelanek TPP, w której próbujemy obronić Ziemię przed atakiem kosmitów. Najeźdźcy często przybierają formę wielkich owadów.

Od 16 do 30 września produkcję z obcymi zastąpi Tekken Tag Tournament 2 - wydana w 2012 roku bijatyka. W przeciwieństwie do pozostałych części serii, rozgrywka koncentruje się na walkach nie pojedynczych postaci, a drużyn składających się z kilku wojowników.

Cover image for YouTube videoXbox - September 2019 Games with Gold

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Następnie: Wiedźmin 3 wciąż popularny - sprzedaż w pierwszym półroczu 2019 wyższa niż rok wcześniej

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hitman

PS4, Xbox One, PC

Tekken Tag Tournament 2

PS3, Xbox 360

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze