Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 na PC wreszcie pozwala przenieść lokacje ze starszych części

W kilku krokach.
  • Przygotowano system przenoszenia lokacji do Hitman 3 na Epic Games Store z drugiej i pierwszej części na Steamie
  • Rozwiązanie wymaga połączenia gier z kontem w usłudze IO Interactive

Zgodnie z obietnicami, IO Interactive udostępniło narzędzie, które umożliwia wgranie do gry Hitman 3 w wersji Epic Games Store plansze z dwóch poprzednich części w wydaniu Steam.

Aby przenieść lokacje, konta na platformach, w których posiadamy poszczególne tytuły, należy połączyć z usługą IOI Account. Jeżeli proces zakończy się powodzeniem, uzyskamy dostęp do paczki z mapami - tak zwanego Access Pass.

Hitman 3 domyślnie pozwala importować plansze z wcześniejszych produkcji z serii, ale szczególny problem pojawił się na PC. Na komputerach skradanka oferowana jest bowiem tylko w Epic Games Store, podczas gdy druga część sprzedawana jest wyłącznie na Steamie, co uniemożliwiało wykorzystanie etapów z gry.

Sytuacja wywołała wśród fanów wiele kontrowersji, ponieważ początkowo twórcy obiecywali, że bez przeszkód gracze przeniosą mapy. Ostatecznie deweloperzy postanowili przygotować specjalne rozwiązanie w formie wspomnianego narzędzia.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze