Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman z 2016 roku za darmo w Epic Games Store

Oraz Shadowrun Collection.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w Epic Games Store udostępniono za darmo grę Hitman z 2016 roku i pakiet Shadowrun Collection.

W celu zdobycia obu wymienionych pozycji, na karcie katalogowej tytułów należy wcisnąć przycisk „Pobierz”. Oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się za tydzień, 3 września, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Cover image for YouTube videoHITMAN 101 Gameplay Trailer [PL]

Wydany cztery lata temu Hitman jest rebootem serii. Gracze ponownie wcielają się w Agenta 47, a produkcja stawia nacisk na swobodę - wskazane cele można wyeliminować na wiele zróżnicowanych sposobów.

Natomiast Shadowrun Collection to pakiet, który składa się z trzech odsłon cyklu - o podtytułach Returns, Dragonfall i Hong Kong. Wszystkie opierają na papierowym systemie RPG o nazwie Shadowrun.

Cover image for YouTube videoShadowrun Returns - Launch Trailer

Poinformowano jednocześnie, że za tydzień Epic Games Store udostępni za darmo strategię turową Into the Breach. Produkcja można było już jednak odebrać bezpłatnie w grudniu ubiegłego roku.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hitman

PS4, Xbox One, PC

Shadowrun Returns

Android, iOS, PC, Mac

See 2 more

Shadowrun: Dragonfall

Android, iOS, PC, Mac

Shadowrun: Hong Kong

PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze