Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Paryż, Showstopper: Osiągnięcia i Trofea

Spis wszystkich trofeów i osiągnięć oraz wskazówki ich zdobycia.

Każda z misji w Hitmanie daje nam szanse zdobycia siedmiu unikatowych osiągnięć, w tym jednego srebrnego i jednego złotego. Nie da się ich zyskać na żadnej innej mapie, co jeszcze bardziej mobilizuje do starań. Poniżej przedstawiamy trofea, które można zdobyć w pierwszej lokacji.

Niezależnie od miejsca, jedno z osiągnięć zdobędziesz zawsze wykonując przewidziane przez grę wszystkie sposoby likwidacji swoich celów. W przypadku zadania mającego miejsce w Paryżu, przyda ci się na pewno opis przejścia misji Showstopper, gdzie zawarliśmy wskazówki dotyczące ukończenia możliwości.

Zdobycie wszystkich trofeów, przynajmniej sądząc po ich oficjalnych opisach, nie zawsze musi być zupełnie oczywiste. Właśnie dlatego pod spisem umieściliśmy po kilka zdań z instrukcjami zyskania osiągnięć niezależnie od platformy, na której poznajesz przygodę Agenta 47.


Poniżej znajdziecie spis wszystkich trofeów oraz osiągnięć dostępnych w Paryżu.

NazwaTrofeumOpis
Gdy nikt inny nie ma odwagiBrązoweUkończ misję Showstopper
Efekt wcześniejszego szkoleniaBrązoweZlikwiduj Viktora Novikova, pozorując wypadek z rampą oświetleniową
Utalentowany pan ReaperBrązowePrzeistocz się w Tobiasa Riepera
Eskalacja ParyżaBrązoweUkończ 5 poziom eskalacji w Paryżu
Dobrze przygotowanyBrązoweWybierz położenie początkowe i skorzystaj z dostawy z agencji, aby przemycić przedmiot do Paryża
Morze możliwościSrebrneWykorzystaj wszystkie możliwości dostępne podczas misji Showstopper
Miasto światełZłoteOsiągnij 20 poziom mistrzostwa w Paryżu

Gdy nikt inny nie ma odwagi

Nie ma tutaj zbyt dużej filozfii. Musisz po prostu ukończyć zadanie Showstopper w Paryżu dowolnymi metodami, które przedstawiliśmy właśnie w tym linku. Pomocna może okazać się także lektura strony z Wyzwaniami, do których odnośnik znajdziesz kilka akapitów niżej.


Efekt wcześniejszego szkolenia

To osiągnięcie zyskasz wykonując możliwość Gasnące światła. Może się to okazać nieco trudne, gdyż wymaga użycia jednego z przebrań, na przykład obsługi lub ikony mody, Helmuta Krugera. Dopiero w ten sposób będziesz mógł dostać się do dokumentu za kulisami wybiegu. Wymagane będzie też posiadanie łomu i dostanie się na najwyższy poziom lokacji, a także wspinanie się po gzymsach.


Utalentowany pan Rieper

Na początku misji wejdź do hotelu i trzymaj się prawej strony, skąd wyjdziesz na plac na zewnątrz. Kieruj się naprzód, aż dotrzesz do ogrodów, gdzie na pewno nie będziesz mile widziany. Zajdź hotel od tyłu i wespnij się po rynnie na samą górę, po czym przyczep się do gzymsu z lewej.

Na górę wskocz dopiero w miejscu (1) widocznym na powyższym obrazku. Później skręć w prawo, aby wejść do środka, a następnie w lewo i jeszcze raz w prawo, gdzie za drzwiami odbywać się będzie aukcja. Wtop się w otoczenie (2) używając pustego fotela. Za kilka chwil pojawi się twój cel, Dalia Margolis. Podejdzie do ciebie (3) i porozmawia, nie ukrywając przy tym zdziwienia. Osiągnięcie zostanie zaliczone.


Eskalacja Paryża

Podobnie jak w przypadku każdego kolejnego trofeum tego typu, tak też w tym przypadku musisz wykonać pięć zadań typu Eskalacja. Polegają one na zlikwidowaniu danej postaci, zazwyczaj przy konkretnych założeniach, na przykład posiadania w danym momencie wskazanego ubrania.


Dobrze przygotowany

Po pierwszym ukończeniu misji Showstopper otrzymasz możliwość rozegrania jej jeszcze raz. Tym razem jednak będziesz mógł zaplanować zadanie, startując z innego miejsca mapy i zamawiając sobie od Agencji dany przedmiot, który zostanie umieszczony w kryjówce wielkiego gmachu. Wybierz zatem nowe miejsce rozpoczęcia i prezent od pracodawcy, a osiągnięcie zostanie zaliczone od razu po starcie.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Hitman - Paryż, Showstopper: Wyzwania

Następnie: Hitman - Sapienza, Świat jutra: Osiągnięcia i Trofea


Morze możliwości

Każde srebrne trofeum zostanie zaliczone, gdy ukończysz wszystkie przewidziane przez twórców możliwości pozbycia się celów. W przypadku zadania w Paryżu są to 15 sekund sławy, Gasnące światła, Gość honorowy, Igrając z ogniem, Krótka przerwa, Pomocna dłoń i Prywatne spotkanie. Wiąże się to z kilkukrotnym przejściem danej misji, więc wymaga nieco cierpliwości.


Miasto świateł

Poziom mistrzostwa to ocena twoich poczynań w danej misji. Składa się ona na wykonywanie możliwości, wyzwań i odkrywania przedmiotów, do którego może ci się przydać mapa Paryża. Maksymalny poziom mistrzostwa to 20. Aktualny stan można podejrzeć klikając w głównym menu daną lokację i spoglądając na prawy dolny róg ekranu. Do osiągnięcia maksymalnego poziomu nie jest wymagane wykonanie zadania na sto procent.

Komentarze