Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Paryż, Showstopper: Mapa

Poznaj zakamarki paryskiej rezydencji, w której odbywa się pokaz mody.

Pierwsza lokacja w grze nie wydaje się na pierwszy rzut oka zbyt duża. To elegancka posiadłość ze sporym ogrodem na tyłach, sam zaś budynek składa się z czterech kondygnacji, łącznie z piwnicą. To właśnie poziomy budynku skrywają w sobie najwięcej tajemnic i możliwości.

Poniżej przedstawiamy mapy wszystkich poziomów, z oznaczonymi kluczowymi miejscami. Będzie to broń różnego typu: od śrubokrętów, poprzez małe posążki, noże, gaśnice, a skończywszy na broni palnej. Oznaczamy także przebrania dostępne bez konieczności rozbierania zneutralizowanego przeciwnika.

Oprócz tego znajdziesz tu oznaczone miejsca przedmiotów kluczowych, które mogą przydać się przy danym sposobie na likwidację celu, na przykład może to być trutka na szczury, plany imprezy, itp. Zielone kropki to z kolei miejsca wyzwań, gdzie łatwiej osiągnąć konkretne założenia przygotowane wcześniej przez twórców gry.


Poziom 0 - piwnica

Podczas gdy w Polsce poziom zerowy oznacza raczej parter, w przypadku Hitmana mamy tu do czynienia z piwnicą. Bez wzbudzania niepotrzebnych podejrzeń dostaniesz się tam w stroju obsługi imprezy lub ochrony. Znajdziesz tam także pomieszczenie, której jest centrum dowodzenia monitoringiem.

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 1

Rozgrywając po raz pierwszy misję Showstopper, właśnie tutaj zaczynasz, a dokładnie przy wejściu przed fontanną we wschodniej części lokacji. Na tym poziomie rozpościera się także ogród, ale nie do każdej jego części dostaniesz się jako gość. Będziesz do tego potrzebował ubrania ochroniarza, służby lub Helmuta Krugera. Ten z kolei znajdować się może na tyłach rezydencji, właśnie w ogrodzie.

Po wejściu do budynku jako gość, od razu natkniesz się na duże schody, gdzie po raz pierwszy zobaczysz jeden ze swoich celów. W dużej mierze to właśnie na pierwszym poziomie spotykać go będziesz najczęściej, głównie dzięki zamiłowaniu Novikova do imprez.

Na tym poziomie znajduje się także wybieg dla modeli i modelek, który również będzie miał silny związek z kilkoma metodami na ukończenie zadania

.

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 2

Na tym poziomie możesz poruszać się dość swobodnie, o ile posiadasz strój ochroniarza lub któregoś z VIP-ów. Do niektórych rejonów tego piętra dotrzesz też przebrany w strój obsługi imprezy.

Alternatywnie na górne poziomy dostaniesz się także po jednej z rynien, jednakże musisz wtedy zachować szczególną ostrożność, aby pozostać niezauważonym. Istnieje też sposób na wejście po awaryjnej klatce schodowej, znajdującej się na tyłach pałacu, jednakże tam dostaniesz się ponownie tylko w stroju ochroniarza lub obsługi.

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Następnie: Hitman - Paryż, Showstopper: Wyzwania


Poziom 3

Na tym poziomie najczęściej będzie przebywać drugi z twoich celów, Dalia Margolis. Organizuje bowiem w tym miejscu aukcje dla VIP-ów i to właśnie w takim przebraniu - Helmuta Krugera lub szejka - dostaniesz się tam najłatwiej.

Próbując wejść na górę w innym przebraniu, możesz zostać przeszukany przez strażników pilnujących klatkę schodową. Jeśli będziesz miał przy sobie wówczas broń palną czy inne niebezpieczne przedmioty, zaczną się kłopoty. O dziwo, strażnikom nie będziesz przeszkadzać posiadanie garoty.

Przebranie za strażnika również nie musi gwarantować spokoju, gdyż nad głowami niektórych z nich znajdziesz białe kropki, które oznaczają osoby o wzmożonej podejrzliwości wobec ciebie. Bądź zatem cały czas ostrożny.

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hitman

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Komentarze