Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Sztuczki, cieszynki, najlepsi zawodnicy, tryby gry, Volta, FUT i nowości.

Witamy w poradniku do FIFA 20. Znajdziesz tu pomoc do sztuczek i trików, taktyk i strategii, które przydadzą się na wirtualnym boisku, pomoc do trybów Volta i FUT, czyli popularnego FIFA Ultimate Team.

Znajdziesz tu także zestawienia najlepszych piłkarzy w danych ligach, a także zawodników najszybszych, najsilniejszych, pięciogwiazdkowych dryblerów, młodych talentów i wiele innych. Listy przydadzą się w budowaniu składu zarówno w FUT jak i karierze menadżera.

W tym roku FIFA 20 zrezygnowała z koncepcji trybu fabularnego opowiadająca o młodym piłkarzu z Anglii. Zamiast tego proponuje historię związaną z trybem Volta, czyli piłką uliczną.


Poradnik FIFA 20 - listy i zestawienia najlepszych piłkarzy

W tym miejscu znajdziesz różnorodne zestawienia najlepszych piłkarzy na danej pozycji czy w konkretnej klasie rozrywkowej.

Polscy zawodnicy

Wkrótce aktualizacja.


FIFA 20 Ultimate Team - porady FUT

Znajdziesz tutaj porady dotyczące różnych trybów i nowości przewidzianych w Ultimate Team.

Wkrótce aktualizacja.


Sztuczki i cieszynki, nowości

Jeśli nie wiesz jak wykonać sztuczki w FIFA 20 czy cieszynki po zdobyciu bramki, dowiesz się tego tutaj. Pomożemy także we właściwym ustawieniu zespołu, aby zwiększyć szansę na zwycięstwo. Znajdziesz tu także zagadnienia związane z obsługą gry.

Wkrótce aktualizacja.


Taktyka, formacje, obrona, atak, podania

Podstawowe informacje o taktyce oraz defensywie i ofensywie w FIFA 20. Znajdziesz tutaj porady dla początkujących i zaawansowanych graczy.

Wkrótce aktualizacja.


Volta Football

Volta to nowe tryby, gdzie rozgrywamy mecze na małych boiskach i w pomniejszonych składach. To także jedyne miejsce, gdzie w FIFA 20 występuje fabuła. W tym miejscu poznasz tajniki dotyczące Volty.

Wkrótce aktualizacja.


Kariera

Wskazówki dla początkujących i zaawansowane porady odnośnie jednego z najpopularniejszych trybów w grze oraz nowości. Znajdziesz tu informacje zarówno o karierze zawodnika, jak i trenera.

Wkrótce aktualizacja.


Pytania i odpowiedzi, FIFA 20 FAQ

W tym miejscu znajdziesz pozostałe sprawy związane z grą FIFA 20. Wy pytacie, my odpowiadamy.

Wkrótce aktualizacja.


Porady ogólne do FIFA 20

- Pamiętaj, ża zanim kupisz grę FIFA 20, możesz przetestować ją dzięki wersji demonstracyjnej. O tym, jak to zrobić, przeczytasz na tej stronie: Demo FIFA 20 dostępne - jak pobrać, wszystkie informacje.

- Jeśli jesteś nowym graczem w FIFA 20 albo po prostu nie czujesz, aby twoje umiejętności były wystarczające, koniecznie zapoznaj się z trybem treningu. Jest on podzielony na sekcje dotyczące różnych zagadnień, gdzie w praktyce możesz ćwiczyć różne sytuacje znajdujące później miejsce na boisku.

- Gdy rozgrywka sprawia ci wciąż trudność podczas meczów ze sztuczną inteligencją, czyli komputerem, zawsze możesz obniżyć poziom trudności. FIFA 20 posiada ich aż sześć, zatem każdy może dopasować poziom wyzwania do własnych potrzeb. Nie możesz jedynie robić tego w trakcie spotkania.

- Nieważne czy grasz w trybie kariery menadżera czy FUT, czyli FIFA 20 Ultimate Team, zawsze staraj się inwestować w młodych i utalentowanych zawodników lub tych, którzy dobrze rokują na przyszłość. Pomocne listy takich piłkarzy znajdziesz na początku naszego poradnika.

- Gdy nie musisz, podczas meczu nie korzystaj cały czas ze sprintu. W tegorocznej edycji gry zawodnicy męczą się dość szybko - gdy pasek wytrzymałości piłkarza spadnie do zera, będzie popełniał wiele błędów, nie da rady zrobić najprostszego dryblingu, a w skrajnych przypadkach może nawet złapać kontuzję.

- Staraj się dopasowywać taktykę do warunków, jakie na murawie stawia rywal. Nie jest ważne czy grasz z komputerem, czy z żywym przeciwnikiem. Oczywiście w drugim przypadku możesz być zmuszony do zmian taktyki znacznie częściej, trudniej jest bowiem przewidzieć reakcję prawdziwego rywala, podczas gdy sztuczna inteligencja jest dość przewidywalna, nawet na najwyższych poziomach trudności.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze