Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo FIFA 20 dostępne - jak pobrać, wszystkie informacje

Na PC, PS4 i Xbox One.

Bezpłatne demo FIFA 20 mogą już pobrać wszyscy chętni, którzy chcą zapoznać się z debiutującym 27 września 2019 symulatorem piłkarskim. Gra ukaże się na wszystkich najważniejszych platformach - PC, PS4, Xbox One oraz Switch.

Aby pobrać demo FIFA 20, skorzystaj z tego artykułu. Poniżej wszystkie kluczowe informacje i odnośniki do sklepów cyfrowych.

Wersja testowa pozwala zapoznać się z największą nowością w FIFA 20, czyli ulicznym i halowym trybem Volta. Do tego standardowy, szybki mecz.

Wersja demonstracyjna FIFA 20 jest już dostępna do pobrania na PS4, Xbox One i PC - odpowiednio za pośrednictwem PS Store, Microsoft Store i Origin.


Pobieranie wersji demo FIFA 20

Żeby zagrać w demo na PC, musimy pobrać i zainstalować aplikację Origin, po czym zalogować się na konto EA. Po wyszukaniu „FIFA 20” i kliknięciu na ikonę gry, zostaniemy przeniesieni na stronę produktu, a pod datą premiery i przyciskiem „Kup grę” znajdziemy napis „Wypróbuj teraz”, który należy kliknąć i postępować zgodnie z instrukcją.

Demo FIFA 20 na PS4 znajdziemy oczywiście w sklepie PlayStation Store. Musimy wyszukać „FIFA 20 demo” i rozpocząć pobieranie. Podobnie jest w przypadku Xbox One, gdzie należy skorzystać ze sklepu Microsoft Store.


Dostępne tryby, kluby, stadiony

Najważniejszą nowością w FIFA 20 jest tryb Volta, a więc zmagania na małych boiskach w drużynach składających się z trzech, czterech lub pięciu zawodników - z bramkarzem lub bez. Tryb ten pojawi się w wersji demonstracyjnej gry.

Tym razem w grze zabraknie Drogi do sławy - historia Alexa Huntera została bowiem zakończona wraz z poprzednią odsłoną serii. Oprócz tego w wersji demo rozegramy szybki mecz w trybie Ligi Mistrzów.

W demie zagramy następującymi zespołami:

  • Real Madryt
  • Liverpool
  • Borussia Dortmund
  • PSG
  • Chelsea

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze