Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 - Juventus: dlaczego nie ma w grze klubu z Turynu

Gdzie podział się Ronaldo i Szczęsny.

Jeśli lubisz włoską ekstraklasę, czyli Serie A, a grając w FIFA 20 zastanawiasz się, gdzie jest Juventus, spieszymy z odpowiedzią. W związku z podpisaniem umowy na wyłączność przez klub z Turynu i konkurencyjną serią piłkarską, w tym roku klub ten - pod oryginalną nazwą - nie został uwzględniony w grze.

Nie oznacza to jednak, że w FIFA 20 nie pokierujemy Juventusem zupełnie. Turyński klub będzie znany jako Piemonte Calcio - w składzie nie zabraknie za to Cristiano Ronaldo, Wojtka Szczęsnego czy Paulo Dybali.

Cristiano Ronaldo w nowych barwach

Piłkarze - wraz ze swoimi twarzami, statystykami i cechami charakterystycznymi - pozostaną zatem w odpowiedniku turyńskiego Juventusu, gdyż wyłączność nie obejmuje zawodników. Zmiana nazwy klubu to jednak nie wszystko, jeśli chodzi o różnice.


Co oznacza brak Juventusu w FIFA 20 - koszulki, herb, nazwa

Jak już wspomnieliśmy wyżej, oficjalną nazwą odpowiednika Juventusu w FIFA 20 jest Piemonte Calcio. Oprócz nazwy klubu zmienią się także dostępne stroje, a także - co było do przewidzenia - herb drużyny.

Wszystkie elementy są jednak dość podobne do oryginalnych. W grze możemy prowadzić klub we wszystkich trybach czy też sieciowych zmaganiach. Pod tym względem gra nie przewidziała żadnych dodatkowych ograniczeń.

Spis treści: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Komentarze