Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Robert Lewandowski z maksymalną oceną w FIFA 20 - specjalna karta dla trybu Ultimate Team

Polski piłkarz w drużynie sezonu Bundesligi.

EA Sports ujawniło drużynę dotychczasowego sezonu Bundesligi, czyli zestaw kart najlepszych piłkarzy niemieckiej ligi do trybu Ultimate Team w FIFA 20. Wśród zawodników jest Robert Lewandowski, który otrzymał maksymalną notę.

Statystyki polskiego gracza na specjalnej karcie to 99, co jest najwyższą oceną dostępną w grze. Napastnik Bayernu Monachium zdobył taki wynik po raz pierwszy w historii cyklu. Co ważne, jako jedyny z zespołu osiągnął wspomniany rezultat.

Lewandowskiego i innych piłkarzy z najlepszej jedenastki Bundesligi można zdobyć w kupowanych lub kolekcjonowanych w trakcie zabawy paczkach. Specjalne wersje zawodników z niemieckiej ligi znikną jednak z produkcji w piątek, 22 maja, o godzinie 19:00.

Lewandowski święci tryumfy na wirtualnym boisku

Drużyna dotychczasowego sezonu to wydarzenie zorganizowane związku z pandemią koronawirusa. Z powodu wstrzymania rozgrywek piłkarskich, EA Sports postanowiło uhonorować najlepszych graczy na podstawie ich występów do momentu zawieszenia zmagań.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze