Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieoficjalnie: EA rozważa usunięcie Ronaldinho z FIFA 20

Po aferze z fałszywym paszportem.

Brazylijska legenda futbolu, Ronaldinho, może zostać usunięta z FIFA 20 ze względu na problemy z prawem - twierdzą dziennikarze portugalskiego serwisu Olé.

Chodzi o aferę z fałszywym paszportem, którym Ronaldo de Assis Moreira posługiwał się na terenie Paragwaju. Były zawodnik FC Barcelony przez miesiąc przebywał w więzieniu, ale opuścił je po wpłaceniu kaucji. Teraz gwiazdę piłki czeka areszt domowy.

Informacje o ewentualnym usunięciu Ronaldinho z FIFA 20 nie są oczywiście potwierdzone przez Electronic Arts. Według Olé, firma obecnie analizuje sprawę i przygląda się możliwościom.

Jeżeli wydawca piłkarskiej serii faktycznie zdecyduje się podjąć poważne kroki, to Ronaldinho zostanie prawdopodobnie usunięty tylko z trybu Ultimate Team. Taka sytuacja miała już miejsce.

Ronaldinho jest w FIFA 20 dostępny dzięki kartom Ikon

W ubiegłym roku EA zawiesiło karty FUT Marco van Bastena, po tym jak holenderski piłkarz użył nazistowskiego zwrotu podczas transmisji w telewizji.

Ronaldinho figuruje na czterech kartach Ikon w trybie Ultimate Team. Kartoniki mają oceny ogólne równe 89, 91, 94 i 95.

Źródło: Sportbible

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze