Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dishonored: Death of the Outsider - Poradnik, Solucja

Wszystkie sekrety i znajdźki, opis przejścia, kontrakty i porady ogólne.

Witamy w poradniku i solucji do Dishonored: Death of the Outsider, samodzielnego dodatku do drugiej części gry, która miała premierę zaledwie rok temu.

Akcja rozszerzenia, podobnie jak druga część cyklu, dzieje się w Karnace, niedługo po tym, gdy Emily Kaldwin odzyskała władzę nad Wyspami. Tym razem wcielimy się w postać Billie Lurk, którą pomagała nam pokonać Delilahę Copperspoon w poprzedniej części serii.

Billy Lurk posiada inne moce, bronie i gadżety niż te, które posiadali Emily i Corvo, czyli główni bohaterowie drugiej odsłony cyklu. W naszym poradniku do Dishonored: Death of the Outsider znajdziesz ich opisy. Mechanika skradania oraz walki pozostała taka sama, jak w przypadku części drugiej, więc gracze, którzy mieli okazję zagrać w sequel, poczują się jak w domu.

Oprócz tego w naszej publikacji o Dishonored: Death of the Outsider znajdziesz pełny opis przejścia gry - wątek główny i kontrakty - oraz informacje, gdzie odnaleźć wszystkie znajdźki i sekrety: kościane amulety, obrazy, kody do sejfów.

Życzymy przyjemnej zabawy!


Wprowadzenie

W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje, które ułatwią ci rozpoczęcie rozgrywki. Napiszemy tu między innymi o broniach, gadżetach, czy też mocach.


Opis przejścia, misje główne

Jeśli masz problem z przejściem któregokolwiek z zadań głównych, w tym miejscu znajdziesz dokładne opisy przejścia każdej z misji głównego wątku fabularnego.


Kontrakty

Tutaj możesz zapoznać się z misjami typu Kontrakty. Dla każdego z zadań głównych przewidziano inne Kontrakty, dlatego stosujemy tu podział w odniesieniu do misji głównych. Kontrakty kończą się wraz z czwartą misją.


Znajdźki i sekrety

Amulety, sejfy i obrazy to rzeczy, które na pewno przypadną do gustu poszukiwaczom wszelkich sekretów. W tym miejscu pomożemy ci je zlokalizować.


Porady na start

- wchodząc do nowej lokacji, warto rozpocząć eksplorację od użycia mocy: Wejrzenie, dzięki której oznaczymy przeciwników, zanim wejdziemy na nieznany teren. To zdecydowanie pomoże nam w zaplanowaniu kolejnych ruchów;

- w Death of the Outsider zrezygnowano z poziomów chaosu, i związku z tym nie ma znaczenia, czy zabijamy przeciwników, czy ich omijamy ich lub obezwładniamy. Zabijanie wrogów nie ma wpływu na zakończenie gry;

- twórcy zrezygnowali z Serca, dzięki któremu możliwe było określenia odległości od położenia kościanych amuletów. W Death of the Outsider informacje o kościanych amuletach pojawią się na ekranie dopiero, kiedy będziemy w pobliżu znajdźki. Wtedy należy użyć Wejrzenie w celu dokładnego zlokalizowania amuletu;

- jeżeli zależy ci na monetach, by je wydać w sklepie czarnorynkowym, wypełniaj kontrakty. To jeden z najbardziej opłacalnych sposobów uzyskaniach jednorazowo dużej ilości gotówki;

- w Death of the Outsider zrezygnowano z mikstur, które uzupełniają manę, dlatego nie musimy przejmować się, że moce, które wykorzystujemy szybko uszczuplają pasek many. Pasek many uzupełnia się samoistnie po jego wyczerpaniu.

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze