Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Różne sposoby zabijania w gameplayu z Dishonored: Death of the Outsider

Brutalna eksterminacja wrogów.

Bethesda opublikowała obszerny materiał przedstawiający fragmenty rozgrywki z Dishonored: Death of the Outsider.

Autorem trwającego dziesięć minut nagrania jest internauta o pseudonimie StealthGamerBR. Jegomość miał okazję zapoznać się z drugim poziomem gry.

Gracze pozbędą się przeciwników na różne sposoby

W filmie pokazano różne sposoby eksterminacji przeciwników. Główna bohaterka - znana z drugiej części cyklu Billie Lurk - w walce posługuje się nie tylko bronią białą, ale też zróżnicowanymi zdolnościami.

Kobieta potrafi na przykład umieścić w dowolnym miejscu planszy znacznik, do którego później może się przenieść. Na swoim wyposażeniu posiada także minę hakową - gadżet przyciągający wrogów do powierzchni pokroju ścian i sufitów.

Kierujący postacią StealthGamerBR wykazuje się sporymi umiejętnościami. Wraz z podopieczną płynnie przemieszcza się pomiędzy kolejnymi obszarami oraz bez większych trudności rozprawia się z następnymi oponentami.

Materiał udowadnia też, że gra wyróżni się dużym poziomem brutalności. Billie zabija przeciwników podrzynając gardła oraz odcinając poszczególne części ciała. Eliminuje też cywilów.

Tytuł jest samodzielnym rozszerzeniem do Dishonored 2. Akcję ponownie osadzono w mieście Karnaka. Wspomniana Lurk we współpracy z Daudem, zabójcą z pierwszej odsłony serii, postara się zlikwidować Odmieńca - boską istotę wpływającą na los ludzi.

Jedną z nowości wprowadzanych w dodatku są kontrakty - zlecenia zabójstw, które bohaterka będzie mogła wykonać przy okazji podążania do celu w głównych misjach fabularnych.

Dishonored: Death of the Outsider zadebiutuje 15 września na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze