Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dishonored: Death of the Outsider - Kontrakty: misja 1 (Ostatnia walka)

Wykonujemy pierwsze kontrakty.

Kontrakty to swoista nowość w serii Dishonored. Ich wykonanie nie ma wpływu na główną linie fabularną, jednak wypełnienie kontraktu zapewnia spory zasób gotówki. Monety zostaną wypłacone po zakończeniu misji głównej.


Wywiad przemysłowy

Celem tego kontraktu jest zniszczenie zapasów trunku oraz odnalezienie receptury. Obydwa zadania wykonasz wchodząc do pomieszczenia (1) na górnym poziomie Łaźni Albarca. Drzwi ujrzysz po prawej stronie, gdy będziesz znajdować się na ringiem, przechodząc przez wyrwę w ścianie.

Zapasów broni tylko jeden Bezoki. Poczekaj, kiedy obróci się i pozbaw go życia lub przytomności. Z jego ciała zabierz klucz do gorzelni. Dzięki niemu otworzysz szafkę, z której wykradniesz przepis. Następnie zniszcz butelki znajdujące się w skrzynkach i wokół nich.


Spal białego ogara

Twoim zadaniem będzie spalenie w piecu Mleczka, ogara, który znajduje się w klatce w pomieszczeniu (4). Zanim przystąpisz do tego zadania oczyść sobie drogę pozbywając się Bezokich z pomieszczenia: 3 i 4. Następnie przejdź do pokoju, którym znajdziesz otwór z widokiem na klatkę z ogarami. Pokój ten znajdziesz przechodząc przez pomieszczenie (3).Przez otwór wystrzel elektryczne pociski bądź pocisku z Wolnostrzału, które zabiją lub sparaliżują ogary. W pomieszczeniu (4) naciśnij czerwony przycisk otwierający klatkę. Zanim go naciśniesz, upewnij się najpierw, czy wszystkie ogary są unieruchomione. Otwórz klatkę i podnieś Mleczka.

Zanieść białego ogara do pomieszczenia (3), w którym znajduje się piec. Otwórz go i wrzuć do środka Mleczka. Następnie zamknij drzwiczki i naciśnij przycisk, by spalić wilczarza. Kontrakt został wykonany.

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze