Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beta Sniper Ghost Warrior 3 - jak zagrać, najważniejsze informacje

Wszystko o testach gry.

Gra Sniper Ghost Warrior 3 ukaże się już 3 kwietnia na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Po raz pierwszy w historii serii, projektanci postanowili zorganizować przed premierą testy.

Trzeba zaznaczyć, wersja beta dostępna jest wyłącznie na PC - na platformie Steam. Rozpocznie się 3 lutego o godzinie 19:00, a zakończy się w niedzielę, 5 lutego.

Akcja Ghost Warrior 3 toczy się w Gruzji, gdzie - jako amerykański żołnierz - walczymy podczas wojny domowej z siłami rosyjskimi. Na teren konfliktu bohater dostaje się nielegalnie i nieoficjalnie, co wymusza ostrożność.


Jak się zarejestrować, wymagania

Wczesną wersję Sniper Ghost Warrior 3 przetestują osoby, które zarejestrują się na oficjalnej stronie internetowej tytułu. Zapisywać można się tylko do 2 lutego - późniejsze zgłoszenia nie będą uwzględniane.

Beta jest otwarta, a więc każdy, kto zarejestruje się przed 2 lutego, otrzyma klucz.

Przedstawiciele CI Games ujawnili też wymagania sprzętowe, które pozwolą uruchomić wersję testową. Możliwe, że zalecane konfiguracje zmienią się przed premierą pełnej wersji.

Konfiguracja minimalna:

  • System operacyjny: Windows 7, 8.1 lub 10 (64-bitowy)
  • Procesor: i5 6600K 3,5 GHz lub AMD FX-6350 3,9 GHz
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 (2 GB) lub AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca

Konfiguracja rekomendowana:

  • System operacyjny: Windows 10 lub nowszy (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core i7 4790 lub AMD FX 8350 Wraith albo inny odpowiednik
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (3 GB) lub AMD Radeon RX 480 (4 GB)
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Dysk twardy: 50 wolnego miejsca

Zawartość wersji beta

Ghost Warrior 3 to nie tylko zabawa w typowego snajpera. Twórcy chcą umożliwić graczom wybór własnego stylu rozgrywki. Możemy więc skradać się i chować w krzakach, by z daleka eliminować cele, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić na bardziej bezpośrednie starcie - o ile mamy odpowiedni ekwipunek.

Do dyspozycji graczy oddane zostaną karabiny snajperskie, karabiny automatyczne, pistolety i inne rodzaje broni, a także różne pułapki i miny, przydatne w trakcie organizowania zasadzek. Niewykluczone, że skorzystamy też z pojazdów (pojawią się w pełnej wersji).

Wersja beta ma zaoferować próbkę tej wolności. Uczestnicy testów otrzymają dostęp do dwóch misji. W pierwszym zadaniu główny bohater - snajper Jon North - musi przedrzeć się do kontrolowanej przez separatystów placówki z antenami komunikacyjnymi, by manualnie zmienić pozycję talerzy satelitarnych i przechwycić wrogą transmisję.

W drugiej misji - Blockout - bohater będzie musiał zlikwidować niejakiego Ivana Kustcheva. To zbrodniarz wojenny i jeden z głównych celów Northa. Mężczyzna ukrywa się w opuszczonym kompleksie, otoczony strażnikami. Na graczy czeka wiele sposobów na pozbycie się Kustcheva.

Beta Sniper Ghost Warrior 3 nie pozwoli sprawdzić trybu multiplayer.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze