Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - wilk Hati zamiast konia: jak zdobyć

Specjalny wierzchowiec.

W Assassin's Creed Valhalla możesz jeździć nie tylko na koniu, ale też na wilku. Na tej stronie powiemy ci, jak go zdobyć.

Po pierwsze, wilk Hati jest prezentem za nabycie gry w edycji Ultimate lub Kolekcjonerskiej, więc jeśli posiadasz którąś z nich, wystarczy, że udasz się do stajni i ptaszarni, by wybrać nowego wierzchowca:

Istnieje szansa, że wilk pojawi się kiedyś w sklepie w grze, w sekcji Towarzysze, jednak w momencie pisania tego tekstu nie ma go tam.

Trzecim sposobem na zdobycie Hati jest odwiedzanie sklepu Redy w twojej osadzie - handlarz pojawia się tam po dotarciu do pewnego momentu w fabule:

Reda oferuje cyklicznie zmieniające się unikalne przedmioty, a wśród nich możesz też znaleźć wilka. Jeżeli go tam znajdziesz, będziesz niestety musiał płacić opalami, które otrzymujesz za realizację zleceń od Redy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - rozwój postaci

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - róg: jak wezwać pomoc

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze