Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatnie DLC do Assassin’s Creed Valhalla zaskakuje bonusową misją

Dodatek wydano przedwcześnie.

Choć ostatnie rozszerzenie do Assassin’s Creed Valhalla - pod tytułem The Last Chapter - otrzymało 6 grudnia jako datę premiery, to dodatek jest dostępny już teraz. Ostatni rozdział nie tylko kończy sagę Eivor, ale skrywa także interesującą niespodziankę.

Uwaga na spoilery poniżej!

Jednocześnie opublikowano także aktualizację 1.6.2, umożliwiającą między innymi założeni słynnego asasyńskiego kaptura w dowolnym momencie - jako opcję kosmetyczną, bez wpływu na wykrywanie naszej postaci przez przeciwników. Są też darmowe przedmioty do odebrania we wbudowanym sklepie, jeden co tydzień. Usunięto też kolejne błędy - pełna lista na oficjalnej stronie.

Uwagę zwrócił jednak fakt, że The Last Chapter obejmuje nie tylko epilog, ale i krok w przyszłość. Mowa o bonusowej misji nawiązującej do Roshan, a więc postaci, którą poznamy lepiej w Assassin’s Creed Mirage, gdzie odegra znaczącą rolę.

Ubisoft nie ujawniał wcześniej, że planuje takie posunięcie, przeznaczone do najbardziej zaangażowanych fanów cyklu. Co więcej, francuski wydawca zapowiada kolejne niespodzianki „jeszcze przed końcem roku”.

Assassin's Creed Mirage zadebiutuje w 2023 roku, ale nie podano konkretnej daty premiery. Za grę odpowiada studio Ubisoft Bordeaux, twórcy dodatku Gniew Druidów do Assassin's Creed Valhalla. Akcja toczy się 20 lat przed wydarzeniami z ostatniej odsłony.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze