Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla połączy siły z… Destiny i Monster Hunter

Mowa o pancerzach.

Ubisoft wydał już rzekomo ostatnią aktualizację Assassin's Creed Valhalla, która miała na dobre zakończyć wątek fabularny i podłożyć podwaliny pod kolejną część. Okazuje się jednak, że to nie musi oznaczać końca nowych treści.

Wygląda bowiem na to, że produkcja skrywa jeszcze kilka tajemnic, które mogą pojawiąć się we wbudowanym sklepie. Zawartość odkrył dataminer „MAK Moderator”, przeczesując pliki, jakie wprowadziła najnowsza łatka. Znalazł dwa zestawy wyposażenia dla głównej postaci.

Jak się okazuje, w Assassin's Creed Valhalla pojawią się najwyraźniej Lord Shaxx oraz Saint-14 z serii Destiny - a przynajmniej komplet elementów wyposażenia, dzięki któremu będziemy mogli wyglądać jak ci bohaterowie strzelanki od studia Bungie.

Idąc dalej, jest także pakiet, który przypomina pancerz Odogaron z Monster Hunter World. Obu opisywanych DLC nie ma jeszcze w grze i istnieje prawdopodobieństwo, że nigdy się nie pojawią - lecz zapewne zostaną ujawnione w najbliższej przyszłości. Ubisoft zapowiadał wraz z wydaniem ostatniego rozdziału fabuły, że szykuje kolejne niespodzianki jeszcze w tym roku.

Nie jest to oczywiście pierwszy raz, gdy Assassin's Creed idzie drogą Fortnite i oferuje treści związane z innymi słynnymi licencjami. Wymienić można choćby możliwość przemieszczania się na grzbiecie wielbłąda w stylu chocobo w Assassin's Creed Origins.

Z drugiej strony, kilka miesięcy temu w plikach gry znaleziono także pancerze inspirowane Iron Manem i Thanosem, lecz te jeszcze się w grze nie pojawiły.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze