Modderzy upiększyli Dying Light - ray tracing w 8K na GeForce RTX 3090

Odmienioną grę prezentuje nowe wideo.

Na prowadzonym w serwisie YouTube kanale Digital Dreams pojawił się materiał, który prezentuje pierwszą część Dying Light z zainstalowanym modem Reshade, który dodaje ray tracing.

Twórcy nagrania zastosowali jednak własną odmianę modyfikacji o nazwie Beyond all Limits Raytracing Presets. Wspomniana wersja techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym udoskonala oświetlenie, co poprawia wygląd produkcji z 2015 roku.

Jak wyjaśniają autorzy filmu, wideo zarejestrowano w rozdzielczości 8K. Samą grę - z wymienionym modem graficznym - uruchomiono na komputerze wyposażonym w kartę graficzną GeForce RTX 3090.

Digital Dreams regularnie publikuje nagrania, które prezentują udoskonaloną z pomocą modów grafikę w różnych tytułach. Niedawno pokazano na przykład ładniejszego Wiedźmina 3, a wcześniej także Red Dead Redemption 2 i GTA 5.

Przypomnijmy, że ray tracing w wykonaniu Reshade nie działa tak dobrze, jak w wersji rozpowszechnionej przez Nvidię. System nie wykrywa bowiem kierunku, z którego pada światło, co może skutkować źle wyświetlanymi efektami.

Aby zdobyć program należy wesprzeć twórcę projektu w serwisie Patreon.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami