Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light z nową zawartością - tuż przed premierą Dying Light 2

Historia Spike'a.

Techland przygotował nowy event dla fanów Dying Light. To ostatnie wydarzenie przed premierą drugiej części serii. The Spike's Story: Last Call to kolejna szansa na walkę z potworami i zdobycie nagród.

Zawartość to wyzwania związane z pomaganiem mieszkańcom Harran narażonym na nasilające się ataki bandytów. Do zdobycia czeka między innymi zupełnie nowa broń.

„Rais przegrał, ale to nie koniec problemów z bandytami. Wręcz przeciwnie. Bez lidera, coraz bardziej panoszą się po Harran, wściekli i gotowi niszczyć wszystko na swojej drodze. Ich niedawny atak na jedno schronienie przyczynił się do wzrostu liczby zarażonych” - czytamy w opisie.

„Spike organizuje bezpieczną strefę dla ocalonych, którym udało się uciec. Pozostało jeszcze wielu, którzy potrzebują pomocy i potrzeba kogoś odważnego do przewodzenia tej akcji”.

Pierwsza część wydarzenia potrwa do 28 stycznia. Zapewne tego samego dnia rozpocznie się część druga. Dying Light 2 debiutuje 4 lutego.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze