Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light dostanie grę planszową

Data premiery nie jest znana.

Polska firma Glass Cannon Unplugged ujawniła grę planszową na podstawie Dying Light - serii z zombie od Techlandu.

Data premiery nie jest znana. Podobnie jak jakiekolwiek szczegóły o produkcji, aczkolwiek oficjalna strona internetowa pozycji sugeruje, że jeden gracz zmierzy z grupą żywych trupów.

Twórcy zachęcają na razie internautów, by zapisywali się do newslettera, dzięki czemu uzyskają najświeższe wieści o planszówce. Autorzy sugerują też, że wkrótce uruchomią zbiórkę na realizację gry - identyczne akcje organizowali w przypadku wcześniejszych projektów.

Dying Light: The Board Game to nie jedyna pozycja przygotowywana przez One Glass Cannon. Firma pracuje bowiem nad analogową wersją Frostpunka, czyli innego polskiego tytułu - na potrzeby produkcji za pośrednictwem Kickstartera zgromadzono blisko 2,5 miliona euro.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze